K. Kavolėlio nuotr.

Blankiai atrodęs „Lietkabelis“ krito Pasvalyje

Panevėžio „Lietkabelis“ (4/2) patyrė antrąją nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“-LKL) čempionate. Beveik visas rungtynes besiviję varžovus panevėžiečiai nesugebėjo palaužti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/4) komandos– 81:87 (16:21, 16:16, 25:27, 24:23).

Panevėžiečiams šiose rungtynėse dėl kojos traumos negalėjo padėti Donatas Tarolis, tuo tarpu Pasvalio ekipoje nerungtyniavo Tomas Lekūnas.

Rungtynės prasidėjo aukšta sparta – abi komandos stengėsi išnaudoti savo šansus greitose atakose. „Pieno žvaigždžių“ ekipa atrodė kiek pranašesnė, o po E. Omogbo dėjimo šeimininkai pirmavo 5 taškais – 21:16.

Antrąjį ketvirtį pasvaliečiai pradėjo dviem tritaškiais paeiliui, o „Lietkabelio“ strategas G. Kadžiulis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po jos Panevėžio ekipa sumažino deficitą iki 5 taškų (30:25), kai dvitaškį pataikė S. Kulvietis. „Lietkabeliui“ pavyko surengti kelias sėkmingas atakas, o spurtas 12:1 leido persverti rezultatą panevėžiečiams (31:32).

Vis dėlto. prieš pat didžiąją pertrauką pasvaliečiai grįžo į žaidimą, o sėkmingą atkartą vaikinavo „Pieno žvaigždžių“ naujoko Y. Franke tolimas šūvis maždaug iš 10 metrų.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ ir toliau buvo besivejančių vaidmenyje. Eilinis E. Omogbo dėjimas padidino Pasvalio ekipos persvarą iki 7 – 62:55.

Panevėžio komandos žaidėjai atrodė sutrikę, o tuo pasinaudoję pasvaliečiai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 6:0. Tačiau „Lietkabelis“ nebuvo linkęs pasiduoti anksčiau laiko, ir surengęs kelias rezultatyvias atakas, sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 78:73. Pasvaliečiai suklydo net keturias atakas iš eilės, taip suteikdami šansus „Lietkabeliui“. Vis dėlto, lemiamu momentu panevėžiečių tritaškiai skriejo pro šalį, o Pasvalio ekipa šventė nelengvą, tačiau pelnytą pergalę – 87:81.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 26 (9 atk. kam.), Ivaras Žviguris 15.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 21, Simas Jasaitis 14, Saulius Kulvietis 11.