Organizatorių nuotr.

Iš Jonavos grįžo su gražuole taure

Jonavoje pasibaigus XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėms paaiškėjo jų nugalėtojai.

Daugiausia taškų bendroje įskaitoje surinko Klaipėdos rajono savivaldybės komanda. Miestų grupėje ketvirtą vietą iškovojo Panevėžio miesto savivaldybė (bendrai surinkusi 96 taškus), kuriai finale atstovavo futbolo, teniso, šachmatų, šaškių ir smiginio komandos.

Puikiai finale pasirodė ir čempionų taurę į Panevėžį parvežė Kniaudiškių mikrorajono futbolo komanda, vadovaujama komandos kapitono Manto Ličkaus. Finalinėse varžybose kovojo 17 komandų. Kniaudiškių mikrorajono futbolo komanda surinko 26 įskaitinius taškus. Be Manto Ličkaus,  nugalėtojų komandoje rungtyniavo Mantas Gasiūnas, Vaidas Bikinas, Aurimas Urbonas, Agnius Sadauskas ir Marius Ligeika.

Futbolo varžybose 6×6 dalyvavo 17 komandų. Sėkmingiausiai žaidė Panevėžio savivaldybės Kniaudiškių seniūnijos ekipa, kuri vėl stipriausia tapo po trejų metų.
Palyginti su ankstesniais metais, komandoje pasikeitė vos vienas žaidėjas. Panevėžiečiai laimėjo visas penkeriais rungtynes ir pelnytai tapo nugalėtojais.

Komandos kapitonas Mantas Ličkus teigė, kad pačios sunkiausios rungtynės jiems buvo pogrupyje su klaipėdiečiais, kurias laimėjo 3:1.

„Mums nugalėti padėjo greiti įvarčiai, ypač puikiai žaidė Marius Ligeika, pasiekęs du fantastiškus įvarčius. Gynybą puikiai sucementavo vidurio gynėjas Mantas Gasiūnas. Komanda aikštėje dirbo kaip vienas galingas variklis“, – sakė M. Ličkus.

Penktąsias vietas užėmė stalo teniso (17 komandų) ir šachmatų (19 komandų) komandos, kurios pelnė atitinkamai 13 ir 15 taškų.

Smiginio rungtyje panevėžiečiai, kaip ir visaginiečiai, surinko po 11,5 taško ir tarp visų komandų  pasidalijo 9–10 vietomis.

Už nuopelnus Lietuvos sportui buvo įteikti ir KKSD apdovanojimai, kurių pats svarbiausias – KKSD Sporto garbės komandoro ženklas – teko panevėžiečiui Bronislavui Pliavgai, švenčiančiam 70 metų jubiliejų.

XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžyboes, kurios trečią kartą buvo surengtos Jonavoje, dalyvavo 1280 sportininkų, atstovavusių 55 seniūnijoms.
Futbolo varžybas laimėjo Panevėžio savivaldybės Kniaudiškių seniūnija, šachmatų – Telšių seniūnija, šaškių – Kaišiadorių seniūnija, krepšinio – Kauno Dainavos seniūnijos moterų ir Kauno Panemunės vyrų bei Joniškio seniūnijos senjorų komandos, smiginio – Utenos seniūnija, virvės traukimo –

Komandų įskaitos miestų savivaldybių grupėje nugalėjo Kauno savivaldybė (177 taškai). Antrąją vietą užėmė Marijampolė (111), trečiąją – Klaipėda (105).

Rajonų savivaldybių seniūnijų grupėje pergalę šventė Klaipėdos rajonas (245). Antri buvo Utenos rajono atstovai (245), treti – Kėdainių rajono sporto mėgėjai (139).