kedainiuose.lt nuotr.

„Lietkabelis“ sutriuškino Baltarusijos čempionus

Baigėsi  keturių komandų draugiškas krepšinio turnyras Kėdainiuose. Paskutinę  turnyro dieną „Lietkabelio“ komanda susitiko su Baltarusijos čempione  – Minsko „Tsmoki“ ekipa. Susitikimą rezultatu 73:51 (24:15, 19:17, 12:9, 18:10) laimėję „Lietkabelio“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę turnyre.

Jau po pirmojo kėlinio Gintaro Kadžiulio auklėtiniai susikrovė 9 taškų pranašumą – 24:15. Dviem taškais laimėję antrąjį mačo ketvirtį panevėžiečiai poilsio išėjo pirmaudami dviženkle persvara – 43:32.

„Lietkabelio“ ekipoje per pirmuosius du ketvirčius labiausiai pasižymėjo 11 taškų pelnęs Mindaugas Kupšas (4 atk. kam., 2 rez. perd.), Mike Morrisonas pridėjo 9 (7 atk. kam.), Paulius Valinskas – 8 (3 rez. perd.).
Baltarusijos čempionų gretose išsiskyrė Vitalijus Liutyčius, pelnęs 9 taškus ir Kirylas Silnikas – 8 (tšk.).

Antroje rungtynių pusėje panevėžiečiai ne tik išlaikė sukauptą pranašumą, bet savo persvarą padidino iki triuškinančios. „Lietkabelis“ nugalėjo „Tsmoki“ 22 taškų skirtumu – 73:51.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 13 (17 min., 7 atk. kam.), Paulius Valinskas (2/7 tritaškiai, 5 rez. perd.) ir Mindaugas Kupšas (5 atk. kam.) po 12, Michealas Morrisonas 11 (15 min., 7 atk. kam.), Dominikas Mavra 8 (0/4 tritaškiai, 5 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius (9 atk. kam.) ir Simas Jasaitis po 6.

„Cmoki“: Kirylas Sitnikas ir Vitalijus Liutyčius po 10, Aleksandras Semaniukas ir Andrejus Rahazenka po 5.

Turnyre Kėdainiuose „Lietkabelis“ iškovojo dvi pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą.

Panevėžiečiai pirmąją turnyro dieną po trijų pratęsimų įveikė Ukrainos čempiopnus Čerkasų „Mavpy“  114:113 (25:16, 16:20, 21:18, 18:26, 8:8, 12:12, 14:13) , o po to 63:86 (23:28, 19:19, 9:8, 12:31) nusileido vietos „Nevėžiui“.