V. Bulaičio nuotr.

FK „Panevėžys“ stiprina savo gretas

FK „Panevėžys“ stiprina savo gretas

Grįžę po trumpų atostogų FK „Panevėžys“ žaidėjai nuo pirmadienio vėl lieja prakaitą treniruotėse. Artimiausias LFF I lygos rungtynes mūsų miesto reprezentacinė komanda žais liepos 29 dieną išvykoje su „Pakruojo“ klubu.

Neseniai pasirašęs sutartį su Tomu Salamanavičiumi, FK „Panevėžys“ savo gretas LFF I lygos pertraukos metu papildė dar vienu žaidėju, rungtyniavusiu Lietuvos A lygos čempionate. Šiandien „Panevėžio“ komandos žaidėju tapo Mantas Fridrikas. 29-erių metų gynėjas pirmąją sezono dalį rungtyniavo Klaipėdos „Atlante“, o likusią žais FK „Panevėžys“. Su vidurio gynėju pasirašyta pusantrų metų sutartis. M. Fridrikas reprezentacinėje miesto komandoje rungtyniaus iki šio sezono pabaigos, o taip pat ir kitąmet.

Praeityje žymaus Vilniaus „Žalgirio“ futbolininko Roberto Fridriko sūnus pasekė savo tėvo pėdomis. Aukštas 189 m žaidėjas ne vienerius metus atstovavo Kauno FBK komandai, trumpai krimto legionieriaus duoną Danijos Odensės „Fyn“ ekipoje. M. Fridrikas su Kauno FBK bei Vilniaus „Žalgirio“ komandomis tapo Lietuvos čempionu, du kartus laimėjo LFF taurę, sykį – Baltijos taurę.

FK „Panevėžys“ naujokas 2010-aisiais metais debiutavo Lietuvos nacionalinėje rinktinėje susitikime su Vengrija. M Fridrikas kelis sezonus rungtyniavo Lietuvos jaunimo U-21 rinktinėje.

„Kai kuriuos FK „Panevėžys“ žaidėjus pažįstu jau labai seniai. Su Pauliumi Janušausku teko žaisti Lietuvos jaunimo rinktinėje bei Vilniaus „Žalgiryje“. Vienoje komandoje anksčiau yra tekę rungtyniauti su Martynu Dūda, Žilvinu Baniu, Vytu Gašpuičiu. Lietuva nėra didelė šalis, todėl futbolininkai vieni kitus puikiai pažįsta. Apsisprendžiau žaisti „Panevėžio“ klube, nes čia žaidėjams sudarytos geros sąlygos, o komanda kelia pačius aukščiausius tikslus. Stengsiuosi prisidėti prie klubo pergalių ir tikiuosi, kad kitą sezoną žaisime Lietuvos A lygoje“, – pasirašęs sutartį „Sekundei“ sakė M. Fridrikas.

„Šiam sezonui komandos komplektacija jau pilnai baigta. Pertraukos metu pasirašėme sutartis su T. Salamanavičiumi ir M. Fridriku. Tai rimtas pastiprinimas, nes abiejų žaidėjų meistriškumas visiems puikiai žinomas. Abu futbolininkai daug metų žaidė Lietuvos A lygoje. Tris futbolininkus – Džiugą Petrauską, Igną Pūžę ir Paulių Obolevičių – iki sezono pabaigos paskolinsime „Kupiškio“ komandai. Čia žaidėjai gaus daugiau žaidimo praktikos“, – „Sekundei“ teigė FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Šį šeštadienį, liepos 14 dieną,  FK „Panevėžys“ namuose žais kontrolines rungtynes su RFS klubu iš Latvijos. Ši komanda, rungtyniaujanti Latvijos aukščiausioje lygoje, per 13 žaistų rungtynių surinko 34 taškus ir tvirtai pirmauja savo šalies čempionate.

Šeštadienį, draugiškos rungtynės tarp „Panevėžio“ ir RFS komandų „Aukštaitijos“ (A. Jakšto g. 1) stadione prasidės 14 valandą. Įėjimas į rungtynes nemokamas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų