Panevėžio viešosios bibliotekos Šiaurinė biblioteka tapo „Draugiškiausia biblioteka 2017“.

Šiaurinė biblioteka – draugiškiausia

Šiaurinė biblioteka – draugiškiausia

Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija paskelbė geriausius 2017 m. Viešųjų bibliotekų ir jų padalinių (filialų) Metų nominacijų laureatus.

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Šiaurinė biblioteka tapo „Draugiškiausia biblioteka 2017“. Jai įteiktas specialus Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prizas bei padėka už prasmingą veiklą, mažinančią socialinę atskirtį.

Šiaurinėje bibliotekoje ištisus metus kunkuliuoja gyvenimas, tai mažasis, ją supančių bendruomenių, kultūros centras. Per 2017 m. čia surengti 163 renginiai, juose apsilankė per 1960 lankytojų.

Vyresni mikrorajono bendruomenės nariai nuolat lankosi Šiaurinėje bibliotekoje, mini kalendorines šventes, eksponuoja savo darbus. Čia veikia rankdarbių klubas „Laumė“, kuriame moterys dalinasi savo kūrybiniais gebėjimais, rengia parodas, palaiko ryšius su kituose miestuose veikiančiais klubais. Biblioteka aktyviai bendradarbiauja su Socialinių paslaugų centru, užmezgė partnerystę su Panevėžio pataisos namais. Nuteistosios, Šiaurinės bibliotekos inicijuotos akcijos „100 knygų – ne riba“ dėka, susibūrė į „Skaitytojų klubą“ ir skaitė lietuviškus kūrinius, kurių dalis atkeliavo iš bibliotekos. Į Pataisos namus supažindinti su biblioterapija vyko bibliotekos darbuotojos, viešėjo rašytojas Jaronimas Laucius, dalijęsis pozityvios sveikatos receptais. Moterys su vaikais turėjo galimybę nuvykti į biblioteką ir susitikti su knygos „Laimė yra lapė“ kūrėjomis – Evelina Daciūte ir Aušra Kiudulaite.

Iš 23 konkurse dalyvavusių pretendentų buvo išrinktos ir paskelbtos 9 nominacijos.

Komentarai

  • Sveikiname puikų kolektyvą su nominacija !

  • kolektyvas labai puikus,paslaugus,mylintis ir išmanantis savo darbą

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų