G. Čiegio nuotr.

Ingrida Preidžiūtė – Lietuvos čempionė

Tris dienas Vilniuje, sporto mokykloje „Tauras“,  vyko šalies stalo teniso pirmenybės. Puikiai Lietuvos čempionate pasirodė  panevėžietė Ingrida Preidžiūtė, iškovojusi aukso medalį.

Trenerio  Ryčio  Veličkos auklėtinė pirmą kartą tapo Lietuvos čempione. Be to, I. Preidžiūtė poroje su A. Rasimavičiene dvejetų varžybose iškovojo antrąją vietą.

Moterų vienetų stalo teniso čempionatas iš pradžių vyko aštuoniuose pogrupiuose, kur varžėsi po keturias sportininkes. I. Preidžiūtė savo pogrupyje 3:0 įveikė N. Mackevičiūtę, 3:1 – J. Grucytę bei 1:3 nusileido K. Ščiglaitei. Pogrupyje užėmusi antrąją vietą,  panevėžietė pateko į kitą etapą, kur atkrintamosiose varžybose kovojo šešiolika sportininkių.

I.Preidžiūtė aštuntfinalyje 4:0 nugalėjo E. Orlovaitę, ketvirtfinalyje 4:2 – L. Abaravičiūtę, pusfinalyje 4:0 – U. Baskutytę.

Labai atkakliai vykusiame finale prireikė septynių setų, kad paaiškėtų nugalėtoja. I. Preidžiūtė  po itin atkaklios kovos rezultatu 4:3 (11:9, 12:10, 5:11, 8:11, 11:13, 11:6, 11:9) įveikė K. Riliškytę ir pirmą kartą tapo šalies čempione.

„Ingrida buvo labai gerai pasiruošusi šiam čempionatui. Nors tai jos pirmas toks titulas suaugusiųjų čempionate, ji anksčiau yra laimėjusi jaunių bei jaunimo čempionatus. Džiaugiamės, kad po beveik dešimtmečio Panevėžys vėl turi moterų stalo teniso Lietuvos čempionę“, – „Sekundei“ sakė merginos treneris R. Velička.

Tapusi Lietuvos čempione, I. Preidžiūtė iškovojo teisę atstovauti šalies rinktinei planetos pirmenybėse, kurios vyks balandžio mėnesį Švedijoje. Ten Lietuvos rinktinei teks kovoti su Australijos, Kubos, Ispanijos, Irano ir Puerto Riko komandomis.