V. Bulaičio nuotr.

Į nemokamą miuziklą suplūdo minia

Į nemokamą miuziklą suplūdo minia

 

Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventę Panevėžyje vainikavo Savivaldybės dovanotas įstabus istorinis miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“.

Nors įspūdingas renginys žiūrovams nekainavo, visgi norintiesiems į jį pakliūti teko apsišarvuoti kantrybe. Pasinaudoti galimybe nemokamai iš arčiau pamatyti populiariausius šalies atlikėjus, užburiančius kostiumus ir scenografiją suskubo itin daug žmonių, tad prie arenos įėjimo nusidriekė eilės. Tiesa, susirinkusiesiems neprireikė ilgai laukti prie durų. Žmonių upė judėjo gana greitai, organizatoriai dirbo sklandžiai, tad praėjus vos kelioms minutėms nuo renginio pradžios, šąlančių lauke nebebuvo matyti.

Miuziklo kūrėjai – režisierė-choreografė Anželika Cholina, kompozitorius Kipras Mašanauskas, tekstų autorius Romas Lileikis, scenografas Marijus Jacovskis, kostiumų kūrėjas Juozas Statkevičius – ne veltui pelnę svajonių komandos vardą. Panevėžio arena kaito nuo emocijų.

Panevėžietė Eglė džiaugėsi, jog ji buvo viena pirmųjų, patekusių į areną. Mergina iš anksto apgalvojo galimą scenarijų ir į renginį atskubėjo kiek anksčiau.

Eglė tvirtina, jog galimybės pamatyti istorinį miuziklą ji tiesiog negalėjo atsisakyti, mat labai magėjo išvysti scenoje garsiuosius atlikėjus: Kariną Krysko, Mantą Jankavičių.

„Domiuosi Lietuvos istorija, todėl ir šis miuziklas man atrodė labai patrauklus. Nespėjau jame apsilankyti anksčiau, o dabar pasitaikė puiki proga“, – sakė Eglė.

Jai antrino ir Donatas, į miuziklą „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ atėjęs pakviestas draugės. Vaikinas į areną atskubėjo tiesiai iš iškilmingos vėliavos pakėlimo ceremonijos Laisvės aikštėje.

Panevėžio arena talpina 7000 žmonių. Nors žiūrovai plūste plūdo, vietą atrado visi. Žmonių pilna buvo ne tik parteryje, bet ir balkonuose, VIP ložėse.

Galerija

 

Komentarai

  • Fantastika, bravo bravissimo !

  • Dėkui Merui, už nuostabią dovaną miestui

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų