SK "Baltija" nuotr.

„Baltija“ pralaimėjo Gargždų „Pramogoms-SC“

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate sužaisti aštuntojo turo susitikimai. Juose vėl netrūko kvapą gniaužiančių akistatų ir skirtingų pirmaujančių komandų pasirodymų.

Nepasisekė „Baltijos“ komandai. Panevėžiečiai keletą kartų pirmavo mače, bet buvo priversti pripažinti Gargždų komandos „Pramogos-SC“ pergalę 7:5.

Tik praėjusiame ture „Baltijos“ komandoje debiutavęs Aivaras Bagočius jau susitikimo pradžioje pelnė du įvarčius, o 6-ąją rungtynių minutę šeimininkai pirmavo 2:0. Kėlinio viduryje svečiams pavyko išlyginti rezultatą, bet prieš pat pertrauką žaidžiantysis „Baltijos“ treneris Arūnas Šteinas vėl išvedė panevėžiečius į priekį. Šis futbolininkas dėl viršyto geltonų kortelių limito negalės padėti „Baltijai“ kitose rungtynėse. Po pirmojo kėlinio Aurelijaus Vekeroto auklėtiniai pirmavo 3:2, o po pertraukos greitai pelnė dar vieną įvartį.

Visgi tai nesutrikdė svečių, kurie įspūdingai sugrįžo į rungtynes. Per penkias minutes pelnyti Evaldo Garbausko, Valdo Pocevičiaus ir Andriaus Jotko įvarčiai gargždiškiams suteikė persvarą. Vėliau V. Pocevičius pridėjo dar du įvarčius, kurie padėjo įtvirtinti „Pramogos-SC“ pergalę ir vėl sugrįžti į lyderių poziciją. Dabar jie „Vytį“ lenkia dviem taškais.

„Baltijos“ treneris Aurelijus Vekerotas kaip vieną pagrindinių pralaimėjimo priežasčių įvardijo silpną žaidimą gynyboje.

„Nepamenu, kada mes namuose į savo vartus praleidome 7 įvarčius. Atrodo, puolime viskas klostėsi neblogai. Pelnius 5 įvarčius, drąsiai galima galvoti apie pergalę, tačiau reikia atsakingiau ir tiksliau žaisti gynyboje. Varžovai buvo puikiai pasirengę fiziškai. Gargždų „Pramogos-SC“ pademonstravo labai aukšto lygio futbolą. Ne veltui ši komanda dabar rikiuojasi pirmoje turnyro lentelės vietoje“, – „Sekundei“ sakė A. Vekerotas.

Pasak A. Vekeroto, žaidėjai po pralaimėjimo buvo labai nusiminę, nes apmaudu pralaimėti, kai ilgą laiką pirmauji.

„Toks jau yra sportas. Ne visuomet pavyksta laimėti ir sužaisti taip, kaip planuoji. Jau šį savaitgalį mūsų laukia rungtynės namuose su Jonavos „Vikingais“. Nors varžovai rikiuojasi turnyro lentelės apačioje, jų tikrai nenuvertinsime ir susitikimui ruošimės labai atsakingai. Šiame ture jonaviškiai sugebėjo atimti taškus iš Lietuvos čempionų – Kauno „Vyčio“ futbolininkų. Tai dar kartą parodo, jog šiame sezone Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėse nėra silpnų komandų ir su kiekvienu varžovu reikia rungtyniauti labai atsakingai“, – teigė „Baltijos“ strategas.

Panevėžio „Baltija“ – Gargždų „Pramogos-SC“ 5:7 (3:2)
Įvarčiai: 3 min. A. Bagočius (1:0), 6 min. A. Bagočius (2:0), 11 min. A. Marcinkevičius (2:1), 13 min. A. Staponka (2:2), 20 min. A. Šteinas (3:2), 23 min. D. Paulauskas (4:2), 24 min. E. Garbauskas (4:3), 28 min. V. Pocevičius (4:4), 29 min. A. Jotko (4:5), 35 min. V. Pocevičius (4:6), 36 min. A. Bagočius (5:6), 40 min. V. Pocevičius (5:7).

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje ištraukti LFF salės futbolo taurės antrojo etapo burtai, kuriuose 15 klubų sužinojo savo varžovus. Burtai lėmė, kad šiame etape Panevėžio „Baltija“ susitiks su Vilniaus „Turbotransfers“ (buvęs Radviliškio „Lokomotyvas“). Susitikimo laimėtojas paaiškės po vieno mačo, kuris vyks šalies sostinėje.

Artimiausias Lietuvos čempionato rungtynes Panevėžio „Baltija“ žais šį sekmadienį namuose su Jonavos „Vikingais“. Susitikimas Rankinio sporto centro salėje (Durpyno g.) prasidės 16 valandą. Rungtynės su jonaviškiais panevėžiečiams bus paskutinės pirmajame šalies pirmenybių rate.