Sėkmingi Panevėžio orientacininkų startai

Sėkmingi Panevėžio orientacininkų startai

Džiugina panevėžiečių orientacininkų pasiekimai.

Alytuje dvi dienas vyko orientavimosi sporto Lietuvos taurės varžybos. Jose dalyvavo sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos bei kitų šalių. Varžybose sėkmingai pasirodė Panevėžio KKSC auklėtiniai, kuriuos treniruoja Algirdas Šalkauskas.
Orientavimosi sporte su dviračiais Dovydas Šinkevičius buvo greitesnis už visus varžovus ir laimėjo pirmąją vietą. Antrąsias vietas užėmė Malvina Girinskytė (jaunučių grupė) ir Tadas Mackevičius (vaikų grupė). Pijus Jaloveckas, po pirmosios varžybų dienos buvęs trečioje vietoje, nesugebėjo jos išsaugoti ir liko ketvirtas.

Alytuje vykusios orientavimosi sporto Lietuvos taurės varžybos buvo paskutinis šio sezono startas mūsų šalyje.

„Sezonas KKSC auklėtiniams buvo labai sėkmingas. Įvairiose amžiaus grupėse devyni panevėžiečiai tapo Lietuvos čempionais, keturiolika užėmė antrąsias vietas, o keturi – trečiąsias. Į įvairaus amžiaus grupių šalies rinktines nuolat kviečiami panevėžiečiai“, – taip apie besibaigiantį sezoną kalbėjo treneris Algirdas Šalkauskas.
Netrukus,  spalio 20-22 dienomis, Švedijoje, Blekingės regione, vyks Baltijos šalių jaunimo taurės orientavimosi sporto varžybos. Lietuvos rinktinės sudėtyje startuos trenerio A. Šalkausko auklėtiniai Adomas Repšys ir Malvina Girinskytė.

 

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų