"Delfi" nuotr.

Baltijos jūroje nuskendo berniukas iš Kauno bei panevėžietis su mažamečiu sūnumi

Baltijos jūroje nuskendo berniukas iš Kauno bei panevėžietis su mažamečiu sūnumi

Pirmadienį Baltijos jūroje ties Nemirseta nuskendo panevėžiečiai tėvas su sūnimi.  Dar vieno dingusio vaiko, prie jūros atvykusio iš Kauno rajono, ieškojo kariuomenės sraigtasparnis, kol berniuką bangos išmetė į krantą.

Nelaimės įvyko skirtingose vietose, tačiau pranešimai apie skęstančius vaikus gauti beveik tuo pat metu, apie 15.20 val.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams į krantą jau buvo ištraukti 11 metų berniuko ir jį gelbėti bandžiusio 40-mečio tėvo kūnai. Abu jie į pajūrį atvyko iš Panevėžio rajono. Berniuką ištraukė poilsiavęs medikas iš Kauno. Vaiką dar bandyta gaivinti, tačiau konstatuota mirtis. Tėvo kūną bangos į krantą išmetė maždaug po pusvalandžio. Į pajūrį jie buvo atvykę iš Panevėžio.

Ieškoti antrojo iš Kauno rajono prie jūros poilsiavusio taip pat 11-mečio vaiko buvo pasitelkta Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro pagalba.

Paieškos ir gelbėjimo užduočiai vykdyti į orą pakeltas budintis Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparnis AS-365 „Dauphin“.

Po kelias valandas trukusių paieškų vaikas surastas. Bangos berniuko kūną atidavė į krantą.

 

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų