E. Jankauskas: „Mačas Vemblyje gali pakeisti žaidėjų gyvenimus“

E. Jankauskas: „Mačas Vemblyje gali pakeisti žaidėjų gyvenimus“

Prieš pat Lietuvos futbolo rinktinės išvyką į rungtynes Čekijoje ir Anglijoje, pirmadienį vykusios spaudos konferencijos metu buvo aptartas rinktinės pasiruošimas prieš artėjančias rungtynes.

Pasak rinktinės trenerio Edgaro Jankausko, dvikova su Anglija legendiniame „Wembley“ yra didelis šansas mūsų futbolininkams.

„Tikiuosi, jog tai atskleis geriausias mūsų žaidėjų savybes ir galbūt net pakeis kai kurių žaidėjų gyvenimus. Keliais komponentais nuo varžovų atsiliekame, bet charakteris, noras, atkaklumas kartais padaro neįmanomus dalykus įmanomais. Tuo labiau, kad tikimės gausaus palaikymo, nes nemažas būrys fanų keliaus iš Lietuvos, į stadioną atvyks ir Anglijoje gyvenantys lietuviai“, – sakė E. Jankauskas.

Lietuvos futbolo federacijos vadovas E. Eimontas sakė tikintis, kad partnerystės sutartis su nauju generaliniu rėmėju yra dar vienas žingsnis siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

„Savo strategijoje turime užsibrėžę priemones kaip kelti futbolo lygį, populiarinti šią sporto šaką. Jiems įgyvendinti, be abejo, reikalingas ir stiprus partnerių užnugaris. Žinome, jog ši bendrovė priklauso švedų kapitalo įmonei „Betsson“, kuri turi patirties dirbant su futbolo milžinu „Manchester City“, taip pat „Koln“. Švedai taip pat remia ir Estijos futbolo federaciją“, – sakė E. Eimontas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų