Gaidžio metai: apie ramybę nė nesvajokite

Gaidžio metai: apie ramybę nė nesvajokite

Netrukus pasibels ir Naujieji – Ugninio Raudonojo Gaidžio metai. Ne vienam tikriausiai smalsu, o ką į kiekvieno mūsų gyvenimus atneš balsingasis ir ryškusis dabita Gaidys.

Aiškiaregė, būrėja, tarologė, Karališkosios pranašautojų gildijos įkūrėja ir vadovė Gerda Red turi džiugių naujienų: žvaigždės pranašauja gana sėkmingus metus. Tiesa, stichija lieka ta pati – ugnies, todėl ateinantys dvylika mėnesių bus karšti, kupini įvykių, tad apie į mūsų gyvenimus ateinančią ramybę galime nė nesvajoti.

Metų energetika bus be galo stipri. Tai emocingas laikas. Svarbiausiais atraminiais dalykais taps šeimos santykiai, meilė, finansai.
Be to, pasak Gerdos Red, reikia atminti, kad Gaidys gyvena prie žmonių, bet kartu išlaiko ir atstumą. Jis darbštus, anksti keliasi, savo skardžiu balsu kviečia visus telktis į krūvą, yra lyderis. Moka uždirbti, bet yra ir išlaidus. Išlaidos skirtos pompastikai, drabužiams, laikinumui.

Gaidys labai mėgsta būti dėmesio centre, todėl yra šiek tiek egoistas. Bet kartu ir atkaklus, karjeristas. Jo galvoje – grandioziniai projektai. Šiais metais ypač seksis tiems, kurie bus veiklūs, drąsūs, ambicingi.
Metai nepaprasti ir tuo, kad bus įtempta padėtis tarp Merkurijaus, Urano ir Plutono planetų. Gali kilti konfliktų ar net religiniai karai. Agresyvumo pridės Marsas – jis vasario pabaigoje jungsis su Uranu, ir tai lems saulės užtemimą vasario 26-ąją. Nuo šios dienos iki kovo 11-osios – didelė katastrofų tikimybė. Bet nuo pavasario prasidės lengvesnis laikas.

Šie metai bus vieni sėkmingiausių Lietuvai: ekonomika sparčiai gerės, galėsime šiek tiek lengviau atsikvėpti, atsipalaiduoti, – juk išlikome atkakliausi ir ištikimiausi. Atsiras nemažai naujų darbo vietų, o emigracija nors ir vyks toliau, bet ne taip sparčiai. Galima imigrantų iš artimųjų šalių, pavyzdžiui, Ukrainos, Baltarusijos, banga.

Šie metai, skirtingai nei praėjusieji, bus sėkmingi visiems, ketinantiems įteisinti santuoką. Nedelskite tai padaryti būtent dabar. Būdingos bus mišrios santuokos. Gimstamumas turėtų didėti – juolab kad ir valdžia imsis priemonių tam skatinti. O vienišiai turės galimybę užmegzti romantiškus santykius, kurie išsirutulios į kai ką daugiau.

Saugumo atžvilgiu Lietuvai, Gerdos Red teigimu, didesni nemalonumai negresia. Tik padidės avarijų, tarp jų ir geležinkelio, tikimybė. Vėtros ir toliau plėš namų stogus. Reikės pasisaugoti ir tikro „ugninio gaidžio“ – gaisrų.
Ateinantys metai bus neblogi visiems Zodiako ženklams.

Karališkosios pranašautojų gildijos įkūrėja ir vadovė Gerda Red žada vienus sėkmingiausių metų Lietuvai – o ir visiems Zodiako ženklams ateinantys dvylika mėnesių bus neblogi.

AVINAS
Šiais metais atidžiai peržiūrėsite žmonių, su kuriais bendraujate, ratą. Kai kurių atsisakysite, bet atrasite ir naujų, tad jūsų laukia naujos pažintys bei susitikimai. Tačiau į abejotinus santykius ir avantiūras geriau nesivelkite.
Avinai galės džiaugtis puikiais santykiais su savo antrąja puse. Įsivyraus kantrybė, ramybė ir meilė. Kovo mėnesį žvaigždės pataria nekonfliktuoti ir nesipykti. Pasistenkite pamatyti daugiau savo partnerio teigiamų savybių. Šiais metais reikėtų atsisakyti išdidumo bei egoizmo. Ambicijas meskite šalin. Galbūt teks atsisakyti ir draugystės, kuri nepatinka jūsų partneriui.
Turintiesiems verslą reikėtų būti itin dėmesingiems, nes galite būti apgauti verslo partnerių iš užsienio. O paprastiems darbuotojams šie metai bus ypač palankūs kilti karjeros laiptais.
Tiesa, kovas netinkamas jokiems projektams, tad jeigu planuojate keisti darbą, pats tinkamiausias tam metas – vasara. O piniginiu atžvilgiu sėkmingiausias periodas – balandis ir gegužė.
Šiais metais reikėtų itin saugoti sveikatą, galbūt net išsitirti visą organizmą. Sausį ir vasarį bus didesnė tikimybė gauti traumą, patirti kaulų lūžių. Taip pat šiais mėnesiais saugokite šlapimo ir lytinę sistemą nuo peršalimų, nes ligos gali tapti lėtinėmis. Nuo kovo saugokite kepenis, tulžį, kasą – jie šiuo metu itin pažeidžiami.

JAUTIS
Laukia daug kardinalių pokyčių tiek finansų, karjeros, tiek asmeninių santykių srityje. Jums svarbu šiuo periodu rūpintis namais, buitimi. Daugiau gilinkitės į save, užsiimkite dvasiniu tobulėjimu.
Pirmasis pusmetis su antrąja puse bus gana konfliktiškas. Jums reikėtų gerai pamąstyti, ko norite ateityje iš partnerystės. Būtų puiku įsigyti sodybą, sodą, žemės sklypelį – tai jus suartintų. Tik po ilgų dvejonių rudenį pajusite, kad esate skirti vienas kitam, ir galėsite gyventi ilgai bei laimingai.
Tiesa, metų gale didelis pavojus įsivelti į vienadienį romaną. Jis gali sugriauti iki tol puoselėtus santykius.
Metų pradžioje puikiai klostysis santykiai su verslo partneriais iš kitų šalių ir miestų. Jums reikėtų pasistengti kuo greičiau padengti skolas, grąžinti kreditus. Taip pat neskolinkite pinigų, nes galimas konfliktas su geru pažįstamu dėl tarpusavio finansinių reikalų. Visgi šiuo laikotarpiu jūs labiau reikalingi šeimai – ji turėtų būti pirmoje vietoje.
Šiais metais alkoholį bei riebų ir keptą maistą vartokite itin saikingai ar net visiškai jų atsisakykite. Nuo gegužės iki lapkričio galima seniai planuota ir vis atidėta operacija. Atšalus orams yra didesnė tikimybė patirti traumų ar lūžių.

DVYNIAI
Nebijokite naujovių ar net kardinalių pokyčių, ypač darbinėje sferoje. Šiais metais tiesiog trykšite energija.
Tie santykiai, kurie prasidėjo dar Beždžionės metais, tęsis ir toliau. O laiko patikrintiems partneriams reikėtų dalį atostogų praleisti atskirai. Šiuo laikotarpiu neskubėkite skirtis, išlaukite šį sunkų metą. Spręsite klausimus, susijusius su namais, buitimi, planuosite ateitį. Vaikai pareikalaus ypatingo dėmesio, jie pareikš jūsų santykiams pretenzijų, pastabų.
Darbe reikėtų šiek tiek pasitobulinti ir karjeros viršūnės bus lengvai pasiekiamos. Būsite įvertinti, giriami, rodomi kaip pavyzdys. Tiesa, būkite atidūs pasirašydami svarbius dokumentus, sutartis, galite pražiopsoti kai ką svarbaus.
Finansinė padėtis pastebimai pagerės antrąjį metų pusmetį. Puikus metas užsidirbti pinigų – birželis, liepa. O metų pabaigoje nevertėtų įsipareigoti finansiškai, imti kreditų, paskolų.
Liepą būkite atsargūs vairuodami, jokiu būdu nesėskite prie svetimos transporto priemonės vairo. Puiku būtų laikytis dietos, o alkoholio išvis kurį laiką atsisakykite. Nuo metų pradžios bus jautrus virškinimo traktas, taip pat saugokite šlapimo ir lytinę sistemas, neperšalkite inkstų. Šaltuoju metų laiku didesnė tikimybė patirti traumą.

VĖŽYS
Atsakingai kurkite planus ateičiai. Puikus metas keisti stilių, šukuoseną, savo įvaizdį. Didelė tikimybė, kad šiais metais visos svajos išsipildys, tad svajokite drąsiai.
Jūsų žavesiui nebus ribų. Traukte trauksite priešingos lyties dėmesį. Tiesa, tarp sutuoktinių žiemą gali kilti konfliktų. Puikus metas romantiškiems meilės santykiams – vasara ir ruduo. Vienišiems Vėžio ženklo atstovams žvaigždės metų gale žada romaną, kuris turėtų peraugti į ilgalaikius santykius. Vaikščiosite į pasimatymus, džiaugsitės gyvenimu. O patikrinti išrinktąjį geriausia kelionėse.
Labai tikėtina, kad kovo pabaigoje, balandį ir rugpjūtį savo biudžetą galėsite papildyti nemaža pinigų suma. Kovo mėnesį darbe galimi nemalonumai, kurie lies jūsų vadovybę. Lapkritis – jūsų kūrybiškumo metas, kai sugebėsite parodyti, ko esate išties verti.
Keisti darbą geriausia kovo pradžioje. Būtų tikslinga metų gale atiduoti skolas.
Šiais metais daugiau laiko skirkite tik sau, nuvažiuokite į sanatoriją ar įsigykite sveikatinimo paslaugų paketą. Nuo kovo iki lapkričio bus itin jautrus virškinimo traktas, žarnynas, tulžies pūslė. Metų pradžioje sekite širdies ritmą. Emocijos turi būti tik teigiamos. Be abejo, kiek galima venkite streso – visų ligų priežasties. Metų gale bus pažeidžiami inkstai, turite laikyti juos itin šiltai.

LIŪTAS
Jus šiuo laikotarpiu globoja Saturno ir Urano planetos, jos ir padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.
Didelė tikimybė, kad metų pabaigoje įsigysite būstą ar net emigruosite svetur.
Liūtams, kurie su savo antrąja puse jau veda bendrą buitį, labai tinkamas metas oficialiai įforminti savo santykius. Nuo kovo mėnesio iki metų pabaigos jūsų partneris jus tarsi tikrins, jums to nežinant. O štai vienišiai sutiks seniai lauktą likimo skirtąjį. Dėl šios meilės teks net atidėti kai kuriuos planus.
Gaidžio metais reikėtų kooperuotis – tik taip jūs pasieksite aukštumų profesinėje ir finansinėje veikloje. Kovą ir balandį galimas karjeros šuolis.
Nuo antrojo metų pusmečio stabilizuosis finansai. Planuokite biudžetą, tuomet neteks skolintis ateityje. Būkite išmintingi – atsidėkite juodai dienai. Pirkiniai, įsigyti šiuo laikotarpiu, kaip vėliau suprasite, bus netikslingi.
Jūs trykšite energija, kurios užteks ir kalnams įveikti. Iki vasaros pabaigos būkite atidūs vairuodami, pereidami gatvę. Pažeidžiami organai – kraujotakos ir širdies bei kraujagyslių sistema. Moterims pirmąjį metų ketvirtį reikėtų pasitikrinti pas ginekologą.

MERGELĖ
Griuvimo laikotarpis baigėsi. Gaidžio metais tarsi naujai atgimsite, jums seksis visose srityse – tik reikia labiau pasitikėti savimi.
Meilės srityje jūsų santykiai pereis į kitą, aukštesnį lygmenį. Bet jums patiems reikės imtis iniciatyvos ir pastangų, kad santykiai būtų puikūs. Teks spręsti daug klausimų, susijusių su būstu, stengtis, kad namuose būtų jauku. Metų gale yra pavojus santykiuose vėl užlipti ant to paties grėblio.
Finansinėje srityje jums neužteks pinigų naujam projektui ar investicijoms, bet sunkumai baigsis vasarą. Iki spalio didelė tikimybė, kad jūsų pajamos augs. Jums reikėtų investuoti į nekilnojamąjį turtą. O štai kovą ir balandį yra pavojus nesėkmingoms investicijoms, gresia prarasti pinigus.
Yra tikimybė pakilti karjeros laipteliais, būkite atidūs savo viršininkams, vyresniesiems bendradarbiams.
Itin pažeidžiama bus visa kvėpavimo sistema, saugokite plaučius, bronchus. Jei rūkote, reikėtų mesti. Taip pat mažiau būkite patalpose, kuriose rūkoma. Sekite kraujospūdį, pulsą, stebėkite širdies darbą. Moterims šiais metais būtina apsilankyti pas mamologą.
Puiku šiuo metu užsiimti joga, meditacinėmis praktikomis, vadinamuoju rebefingu. Atostogas geriau praleisti dvasingose šalyse, pavyzdžiui, Izraelyje, Indijoje ar panašiai.

SVARSTYKLĖS
Būsite likimo numylėtiniai. Jums seksis, jums pavydės, jumis žavėsis ir mėgdžios. Sunkumus įveiksite lengvai, net jei kartais jie pasitaikytų jūsų kelyje.
Jūsų širdies reikalus veiks Jupiterio planeta. Nauji santykiai klostysis puikiai, o štai jau nusistovėjusiuose bus gana daug įtampos. Reikėtų su partneriu pasikalbėti apie lūkesčius vienas kito atžvilgiu. Metų pabaigoje gali iškilti santykių krizė. Jums gali atrodyti, kad meilė nuėjo į antrą planą, trūks antrosios pusės dėmesio. Galite sutikti seną pasiją, atgims praeities prisiminimai.
Jums kils noras pakeisti darbą, profesiją, net susirasti darbą kitame mieste ar šalyje. Rudenį jūsų darbai bus įvertinti, gausite finansinį apdovanojimą.
Itin atidūs su finansais būkite sausį bei vasarį. Imti kreditą, jei to reikėtų, geriausia kovą ir birželio viduryje. Nuo savo gimtadienio tikėtinas materialinės gerovės pakilimas.
Puiku šiuo metu laikytis dietos, pradėti mokytis kovos menų ar tiesiog užsirašyti į sporto klubą. Ypač tinka plaukiojimas, aerobika vandenyje.
Metų pradžioje yra pavojus susirgti peršalimo ligomis, angina. Taip pat gali apie save priminti skydliaukė. Atsipalaiduoti padės nugaros bei sprando masažas. Rūkaliams patartina mesti šį žalingą įprotį. Sergantiesiems astma gali paaštrėti ligos simptomai.

SKORPIONAS
Šiais metais harmonija Skorpionus lydės visose gyvenimo srityse. Galimas karjeros šuolis.
Puikus metas susitvarkyti asmeninį gyvenimą. Šiuo metu jums bus svarbus šeimos židinio puoselėjimas, jausitės mylimi, reikalingi ir svarbūs savo šeimai.
Palankus laikas didinti ar gerinti būstą, įsigyti žemės plotelį prie vandens telkinio.
Naujoms pažintims puikus metas balandis, gegužė ir birželis. Lapkričio mėnesį vienišiai užmegs meilės romaną. Draugystė tarp buvusių klasės ar grupės draugų, bendradarbių peraugs į kai ką daugiau.
Jums bus pasiūlytos galimybės kilti karjeros laiptais, palankiausias tam metas – rugpjūčio pabaiga. Kovą galimos konfliktinės situacijos darbe. Galite prieš savo norą tapti intrigų auka. Taip pat pajusite, kad yra norinčiųjų užimti jūsų kėdę darbe. Pasijusite senas ir susimąstysite apie estafetės perdavimą jaunimui.
Nuo kovo iki lapkričio jums žvaigždės pataria susilaikyti nuo didesnių finansinių investicijų. Šiuo metu nepatartina pradėti naujo verslo, pasirašyti sutarčių.
Skorpionų imunitetas žiemą bus silpnas. Jums reikia multivitaminų kurso, taip pat daugiau laiko būti gryname ore, grūdintis. Nereikėtų pamiršti profilaktiškai pasitikrinti pas gydytoją. Atkreipkite dėmesį į signalus, kuriuos siunčia jūsų organizmas. Planuokite aktyvias atostogas, plaukiokite, lipkite į kalnus. Būkite atsargūs gatvėje, laikykitės kelių eismo taisyklių, pasirūpinkite atšvaitais.

ŠAULYS
Šiais metais jums teks būti kantriems, tad reikia nusibrėžti gaires. Puikus metas dvasiniam augimui. Dvasingumas ir savišvieta jus lydės visus šiuos metus.
Pirmas pusmetis meilės ir šeimos santykiams bus puikus, jausite partnerystės pilnatvę. Tik kovą ir gegužę didesnė tikimybė kilti konfliktams dėl smulkmenų, buitinių dalykų. Bet tų porų, kurios gyvena kartu ilgą laiką, tai nepalies. Atsiras „geradarių“, kurie norės jus sukiršinti, bet jų iniciatyvas lįsti į svetimus reikalus greitai numalšins jūsų partneris.
Įsigyti būstą ar statyti namelį geriau nuo antro pusmečio.
Nuo sausio iki balandžio turėtumėte daug pastangų skirti darbui. Didelė tikimybė antrą metų pusę pakilti karjeros laiptais. Gerės ryšiai su kolegomis iš kitų miestų bei šalių.
Finansinė padėtis bus prieštaringa. Išaugs pajamos, bet kartu augs ir poreikiai. Rinksitės atostogas šalyje, kurioje pragyvenimas nėra pigus. Pasikalbėkite su bendradarbiu, jam reikia jūsų patarimų.
Saugokitės peršalimo ligų. Galimas nervinis išsekimas, nes ant savo pečių imatės daugiau nei galite pakelti. Jei susirgote, gydykitės liaudies medicinos priemonėmis. Būtų puiku pailsėti prie jūros, galbūt net pasigydyti sanatorijoje. Į racioną įtraukite daugiau daržovių ir vaisių. Naudokite česnaką, gerkite liepų žiedų, čiobrelių arbatą, ir ligos jus aplenks.

OŽIARAGIS
Šiuo metu jums svarbu dvasingumas. Jausitės pakylėti, gyvenimo pilnatvė jus žavės. Nors turėsite finansinių sunkumų, karjeroje laukia puikios permainos.
Vienišiems Ožiaragiams didelė tikimybė sutikti savo antrąją pusę ir sujungti gyvenimus ilgam. Puikus metas naujiems santykiams – gegužės pabaiga. Tačiau rugpjūtį reikėtų būti atsargesniems: galima pavojinga pažintis, šių santykių bus sunku atsikratyti, jus šantažuos, terorizuos, kišis į asmeninį gyvenimą.
Šeimos žmonės planuos ateitį, atostogas. Tėvai džiaugsis vaikais ir anūkais. Įtampa buityje galima nuo vasario iki kovo mėnesio. Metų gale galimas šeimos pagausėjimas.
Šiais metais karjeroje Ožiaragiams ypač seksis. Jūsų pastangos ir įdirbis bus įvertinti ir duos rezultatų. Jūs ir toliau tobulinsite senokai pradėtą projektą. Jis ateityje duos nemažą pripažinimą ir pinigų.
Tarnautojai turės galimybę pakeisti darbovietę. Neatsisakykite naujo darbo pasiūlymo, vėliau tikrai nesigailėsite. Puikus metas mokytis užsienio kalbų.
Sveikatai pavojingas pirmasis metų periodas. Galima neplanuota operacija, traumos. Jums būtina pasitikrinti sveikatą, reikėtų reguliuoti skysčių ir limfos apytaką organizme. Būtinai atsisakykite alkoholio bei mažinkite cukraus kiekį maiste. Reikėtų apsilankyti pas odontologą.

VANDENIS
Nebijokite pokyčių – ypač profesinėje veikloje. Išsilaisvinkite iš materialinės priklausomybės pančių, ir sėkmė jus lydės visus metus.
Artimieji iš jūsų reikalaus dėmesio ir globos. Jausitės reikalingi. Pavasarį nepasiduokite gundymams, antraip jūsų šeimos idilė bus sugriauta. Vertinkite tai, ką turite ir ko taip ilgai siekėte. Atostogaukite kartu su antrąja puse, nes laukia daug malonių akimirkų.
Daug džiaugsmo suteiks vaikai, tėvai.
Rugpjūtį vienišių laukia nauja pažintis. Ji gali plėtotis ir toliau bei įgauti pagreitį.
Reikėtų pasirūpinti vyresniais giminaičiais, aplankyti sergančius. Jiems reikia jūsų pagalbos ir palaikymo.
Šiais metais saugokitės traumų, o vasarą – tiesioginių saulės spindulių, naudokite apsaugos priemones, nepamirškite galvos apdangalo. Būtina gerti daugiau vandens. Gali paaštrėti venų varikozė, taip pat saugokite kelio meniskus. Reikėtų apsilankyti pas okulistą išsitirti akių dugną, pasitikrinti regėjimą.

ŽUVYS
Šie metai žada daug įvykių. Atrasite daug naujų draugų bei veiklos sričių.
Pirmoje metų pusėje santykiuose su mylimu žmogumi gali kilti nemažai sunkumų. Jus provokuos, bet iš situacijų išeikite kaip visada pasitelkę humorą. Jums reikia stiprinti santykius, pateikti partneriui naujų malonių staigmenų, jį stebinti. Abu kartu galite nuversti kalnus.
Liepos mėnuo bus puikus periodas naujiems santykiams. Didelė tikimybė, kad jie peraugs į tikruosius. Antroji metų pusė bus palanki pirkti nekilnojamąjį turtą, taip pat automobilį, stambią buitinę techniką.
Nuo pavasario vidurio iki rudens pabaigos kuriam laikui teks visa galva panirti į darbus. Šeima reikalaus dėmesio, bet darbas šiuo metu jums bus pats svarbiausias. Puiku užsirašyti į seminarą, pradėti mokytis užsienio kalbų, pabaigti kulinarijos kursus. Kas neturi vairuotojo pažymėjimo – jį įsigyti. Mėgstama veikla gali peraugti į verslą.
Šiuo metu neplanuokite investicijų, nepirkite stambių daiktų. Didesnėms investicijoms palankus ruduo.
Puiku pradėti laikytis dietos, išvalyti organizmą, apsilankyti sporto salėje. Tinkamas metas atsisakyti žalingų įpročių. Metų pradžioje, po švenčių, bus jautri kasa, tulžies pūslė. Taip pat sekite odos būklę. Metų pabaigoje paaštrės venų varikozė, būtina išsitirti ir pradėti gydyti. Kreipkitės tik į profesionalius gydytojus, turinčius nemenką darbo praktiką.

Puoškitės ryškiai, dovanokite – dosniai!

Kaip Naujuosius metus sutikti skirtingiems Zodiako ženklams? Ir kokias dovanas jiems dovanoti?
Pasak Gerdos Red, gaidys – karinga ir ekscentriška natūra. Jis mėgsta trankias šventes ir neužmirštamas dovanas. Norėdami pamaloninti ateinančių metų simbolį, šventinį stalą ruoškite pagal tam tikras taisykles. Ant jo būtinai turi būti granato grūdelių, patiekalų iš ryžių, kitų kruopų, bet jokiu būdu negali būti vištienos bei kitų paukštienos produktų. Vietoj majonezo naudokite aliejų, actą, prieskonius. Valgiai iš kukurūzų ir salotos su jais pamalonins gaidį.

Viduryje stalo turi būti indelis su paprastu vandeniu. Taip pat, žinoma, vaisiai, salotos, patiekalai iš daržovių. Gaidys veganas, todėl ir mes turėtume prie jo prisitaikyti.
Eglę puoškite ryškiai, bet jos šakos neturi būti nukarusios nuo sunkių žaisliukų – tai blogas ženklas. Puiku puošti riešutais, mandarinais, saldainiais.

Naujametę naktį rinkitės raudonus, ryškius, blizgančius ar puoštus žvyneliais, karoliukais bei plunksnomis drabužius. Lūpos – ryškiai raudonos spalvos, kuodas – sušiauštas. Batai – aukštakulniai, indėniško tipo ar mokasinai.

Jokiu būdu nedovanokite AVINAMS nereikalingų suvenyrų ar smulkmenų. Padovanokite kuponą, atitinkantį jų pomėgį. O švęsti jie turi ramiai, mažiau bartis su artimaisiais. Naujųjų naktį alkoholį vartoti itin saikingai. Patartina valgyti salotas, vaisius bei kitus veganiškus valgius.

JAUČIAMS tiktų dovanoti ką nors praktiško, tinkamo namams – pavyzdžiui, buitinę techniką, virtuvės atributiką. Švenčia jie su šeimos nariais. Nori aplankyti artimuosius, su visais pasisveikinti, išgerti taurę šampano.

DVYNIAI labai mėgsta, kai juos nustebina, paruošia staigmenų. Galima dovanoti aksesuarus, kosmetiką.

Dvyniams Naujieji – tai galimybė išgerti, pasilinksminti, jie nori sutikti Naujuosius toli nuo namų, galbūt net kelionėje.

VĖŽIAI džiaugsis bet kokia dovana, suvenyru. Tiktų albumas, rėmeliai nuotraukoms. O štai švęsti šio ženklo atstovai mėgsta pagal tematiką. Jie renkasi kitą miestą ar net šalį. Vėžiams labai svarbi Naujųjų metų naktis.

LIŪTAMS dovanos turi būti pompastiškos, ryškios, neužmirštamos. Taip pat ir nepigios. Jiems svarbu pakuotė, užrašas, net juostelė, kuria surišta dovana. Liūtams patinka švęsti prabangiai – pavyzdžiui, klausantis operos. Jie rengiasi ištaigingai, mėgsta, kai Naujųjų metų naktį aplink save mato prabangą.

MERGELĖ – pats praktiškiausias Zodiako ženklas, tad džiaugsis bet kuria dovana, kuri atneš džiugesio ir sušildys širdį. Ypač patiks tai, kas sukurta paties žmogaus: numegzta, pasiūta, nupinta ar išausta. Mėgsta dovanų gauti ir gėles vazonėlyje. Švęsti Mergelės ženklo atstovams patinka tarp artimųjų – pavalgę gali įsitaisyti jaukiai prie televizoriaus ir žiūrėti naujametę programą.

SVARSTYKLĖS mėgsta išskirtines dovanas – ypač prabangius kvepalus, šiltą kokybišką šaliką, pirštines, natūralios odos piniginę. Švęsti patinka žmonių sambūryje. Svarstyklės bus apsirengusios nauju, išskirtiniu apdaru – joms tai itin svarbu. Jų skonis subtilus, mėgsta prabangą, save parodyti.

SKORPIONAMS galima dovanoti ką nors humoristinio, net ne pagal sezoną – pavyzdžiui, palapinę. Taip pat dovana gali būti su erotine potekste. Mėgsta švęsti gamtoje, kur nors užmiestyje, kaimo sodyboje ar pirtelėje prie ežero, jiems reikia, kad degtų laužas. Skorpionas taip pat gali atsiribojęs nuo visų šventę praleisti vienas, neatsakydamas net į sveikinimų skambučius.
Tokiam išskirtiniam Zodiako ženklui, kaip ŠAULYS, pati didžiausia dovana – kelialapis. Taip pat albumai apie kitas šalis, kokybiškas atlasas, filmai apie keliones. Šio ženklo žmonės sutiks su bet kokiais šventės pasiūlymais. Bet jiems yra pavojus padauginti alkoholio ir nesulaukti Naujųjų.

Karjeristas OŽIARAGIS bus patenkintas dovana, susijusia su profesine veikla, tai pat bet kuo praktišku. Jis džiaugsis net indų komplektu, smulkia buitine technika. Ožiaragis mėgsta ne tik gauti dovanų, bet ir jas dovanoti. Ši šventė jam – galimybė pabūti kartu su artimaisiais.

VANDENIS – tai ženklas, kuriam geriausia dovana bet kas, kas susiję su intelektu, savęs tobulinimu. Tai gali būti kuponas į seminarą ar knyga. Švęsti Vandeniai mėgsta trankiai, gali elgtis nenuspėjamai, net dėl savo elgesio turėti reikalų su policija.

ŽUVYS – žmonės, kuriems patinka kas nors paslaptingo, magiško. Naujųjų metų naktis viena magiškiausių, todėl ir dovaną Žuvims reikia dovanoti iki ,,sugiedant gaidžiams“. Žuvims itin svarbi ši naktis, todėl ir nori sutikti su įdomiais, paslaptingais žmonėmis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų