BNS nuotr.

Beveik karališkos vestuvės

Beveik karališkos vestuvės

Šiandien ištekėjo Kembridžio hercogienės sesuo – į ceremoniją susirinkusių svečių laukia išties nepaprasta puota.

Pipa Midlton, visame pasaulyje išgarsėjusi kaip pamergė per sesers Keit – dabar Kembridžo hercogienės Katerinos vestuves su princu Viljamu, šeštadienį pati tapo nuotaka.

Didžiosios Britanijos žiniasklaida šį įvykį vadina dešimtmečio vedybomis.

33 metų P. Midleton visuotinį dėmesį į save atkreipė per sesers vestuves 2011 metais, pasipuošusi figūrą išryškinančia suknele. Šiandien visų akys ir vėl nukrypo į vieno svarbiausių karališkosios šeimos atstovų svainę.

P. Midlton tuoktuvėse su 41 metų finansininku Džeimsu Metjusu dalyvauja ir Kembridžo hercogų vaikai – princas Džordžas ir princesė Šarlotė, taip pat princo Viljamo brolis princas Haris.

Tuoktuvių ceremonija vyksta Inglfildo šv. Morkaus bažnyčioje, esančioje kaime Berkšyre į vakarus nuo Londono, netoli Midletonų šeimos namų.

Anksčiau buvo pranešama, kad vestuvėms užsakytas Antrojo pasaulinio karo laikų lėktuvo „Spitfire“ praskridimas, o pobūvis vyks stikliniame paviljone už 100 tūkst. svarų (115 tūkst. eurų).

Kadangi vestuvėse dalyvaus ir karališkosios šeimos nariai, imtasi itin griežtų saugumo priemonių. Be kita ko, virš tos vietovės bus draudžiama skraidyti lėktuvams ir bepilotėms skraidyklėms.

Trejų metų princas Džordžas, trečias eilėje į Jungtinės Karalystės sostą po savo tėvo Viljamo ir senelio princo Čarlzo, ir jo dvejų metų sesutė princesė Šarlotė per ceremoniją taip pat atliks savo vaidmenis.

Pipa yra antras iš trijų Midletonų vaikų, metais jaunesnė už Kateriną ir ketveriais metais vyresnė už brolį verslininką Džeimsą.

Su Dž. Metjusu, buvusiu profesionaliu lenktynininku, kuris yra škotų Afriko slėnio dvarininko titulo paveldėtojas, ji susižadėjo pernai liepos 17-ąją.

Ji baigė Edinburgo universitetą, kuriame studijavo anglų literatūrą, o paskui ne visą darbo dieną dirbo tėvų kompanijoje, prekiaujančioje švenčių atributais.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų