Autoserviso „Autodraivas“ specialistai pataria vairuotojams, kaip prižiūrėti automobilius vasaros sezonu

Autoserviso „Autodraivas“ specialistai pataria vairuotojams, kaip prižiūrėti automobilius vasaros sezonu

Automobiliu reikėtų rūpintis visus metus, bet po žiemos turėtume skirti ypatingą dėmesį jo techninei būklei. Vasarą vairuotojai leidžiasi į ilgesnes keliones, kurioms automobiliai gali būti tinkamai neparuošti, nes ilgą laiką stovėjo esant nepalankioms oro sąlygoms. Itin
vertingais patarimais vairuotojams dalijasi autoserviso „Autodraivas“ specialistai.

 

Smėlynės g. 106-B Panevėžys

“Autodravo” specialistus rasite Smėlynės g. 106-B Panevėžys

Norintieji, kad jų automobiliu būtų pasirūpinta profesionaliai, gali kreiptis į autoserviso specialistus atvykę adresu: Smėlynės g. 106-B Panevėžyje. UAB „Autodraivas“ – šiuolaikiškas automobilių servisas, dirbantis nauja remonto ir diagnostikos įranga, darbuotojai – kvalifikuoti,
profesionalūs. Strategiškai patogioje miesto vietoje esantis autoservisas remontuoja, aptarnauja visus lengvuosius automobilius ir mikroautobusus.

Šis autoservisas teikia gana nemažai paslaugų: kompiuterinės diagnostikos, tepalų keitimo, važiuoklės remonto, variklių aptarnavimo ir remonto, ratų montavimo-balansavimo, žibintų reguliavimo, stabdžių, sankabos, automobilių turbinų remonto, automobilio transportavimo ir nuomos.

„Autodraivas“ autoservisas Panevėžyje

„Mums rūpi jūsų automobilis, todėl svarbiausia mūsų užduotis – suteikti kokybišką automobilio aptarnavimo ar remonto paslaugą, o tam, kad galėtumėte džiaugtis tvarkingu automobiliu, dalijamės aktualiais vasaros patarimais“,– sako autoserviso specialistai.
Kruopščiai nuplaukite automobilį
Automobilių serviso „Autodraivas“ atstovai pirmiausia vairuotojams pataria atėjus vasarai itin kruopščiai nuplauti savo automobilį, visi lengvųjų automobilių savininkai turėtų nuplauti savo transporto priemonės apačią. Lengviausia tai padaryti suradus automatinę
lengvųjų automobilių plovyklą, kur būtų galimybė plauti mašinų apačią. Jeigu važinėjama druska barstomais keliais, rekomenduojame apačią nuplauti du kartus. Taip pat reikėtų gerai nuplauti ratus ir jų nišas.

Patikrinkite aušinimo sistemą.
Š
iltuoju sezonu aušinimo sistema yra labai svarbi. Todėl ją reikia kruopščiai patikrinti. Ypač svarbu patikrinti jos sandarumą, nustatyti aušinimo skysčio lygį, prireikus įpilti šio skysčio daugiau arba jį pakeisti.

Patikrinkite stabdžius
Jeigu važinėjote žiemą, vadinasi, stabdžių sistema dirbo intensyviai. Žiemai pasibaigus, reikėtų ją patikrinti. Ypač svarbu patikrinti, ar nėra stabdžių skysčio nuotėkio, ar geros būklės stabdžių vamzdeliai, diskai ir trinkelės. Stabdžių sistema turi veikti vienodu intensyvumu visuose ratuose.
Būtina pripildyti langų plovimo skysčio bakelį
Po žiemos daugelyje automobilių tebėra užsilikusio žieminio langų plovimo skysčio, bet šiltuoju metų laiku reikia naudoti vasarinį skystį, nes jame yra papildomų plovimo priedų, geriau nuo priekinio stiklo nuplaunančių vabzdžių liekanas ir kitus lipnius nešvarumus.

Išsiurbkite saloną ir išvalykite kilimėlius
Jei gerai neišsiurbsite ir neišvalysite kilimėlių, o pavasarį įlipsite į automobilį šlapiais batais, druskos ims graužti automobilį iš vidaus ir kėbulo apačia gali greitai prarūdyti.

Patikrinkite alyvos lygį
Tai periodiškai reikia daryti bet kuriuo metų laiku, bet tikrinant automobilį po šaltojo sezono būtina žvilgtelėti ir į alyvos lygį. Tai padaryti labai paprasta.

Patikrinkite kondicionierių
Prieš prasidedant karščiams įsitikinkite, kaip veikia automobilio kondicionierius. Gali būti, kad reikia jį papildyti.

Patikrinkite ir nuplaukite valytuvus
Žiemą ant gatvių barstomas smėlis ir druska dažnai pažeidžia valytuvų gumas. Atkreipkite dėmesį, ar valytuvai vis dar gerai valo.

Pasikeiskite padangas
Specialistai vairuotojams primena, kad tiek su universaliomis, tiek žieminėmis padangomis vasarą stabdymo kelias tampa ilgesnis, nei eksploatuojant automobilį su vasarinėmis padangomis.

Specialistai pataria ir daugiau
Autoserviso „Autodraivas“ specialistai tikina, kad parengti automobilį važiuoti vasarą turi ir tie, kurie nesinaudoja savo transporto priemone žiemą ir renkasi kitų rūšių transporto priemones dėl nepalankių oro sąlygų. Svarbu prisiminti, kad automobilis apžiūrimas ir taisomas turėtų būti įgaliotuose automobilių servisuose.

Daugiau informacijos ir specialistų konsultacijos telefonu +370-686-44447 arba interneto puslapyje www.autodraivas.lt.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų