naujienos.lt

Valakampių miško pasaka – unikalus 6 namų projektas

Valakampių miško pasaka – unikalus 6 namų projektas

VALAKAMPIŲ MIŠKO PASAKA – tai unikalus 6 namų projektas, nutolęs vos 10 min. atstumu nuo miesto centro. Projekto idėja – darnūs, šiuolaikiški namai, vertinantiems ilgaamžiškumą ir patogumą.

PROJEKTO VALDYTOJAS

Darbų pabaiga – 2017 m. IV ketvirtis

APIE PROJEKTĄ

Nepriekaištinga kokybė, unikali architektūra, natūralios spalvos, ilgaamžiai sprendimai bei technologijos projekte panaudotos taip, kad darniai įsilietų į Valakampių miško aplinką ir sukurtų harmoniją su gamta. Visiems namams priskiriama nuosavos žemės dalis, įrengiamos terasos ant stogo ir lauke. Erdvės namuose suprojektuotos išnaudojant kiekvieną metrą. Namuose įrengiami kokybiški panoraminiai mediniai langai, autonominis dujinis šildymas, rekuperacinė vėdinimo sistema. Namams priskiriamos automobilių statymo vietos aptvertoje zonoje šalia namo. Naujakurių patogumui įrengta erdvi žalioji zona, vaikų žaidimo aikštelė, viešojo transporto stotelės ir parduotuvė vos už 200–300 m. Gyvendami čia nevaržomi galėsite džiaugtis išskirtiniu privatumu bei iš visų pusių alsuojančia VALAKAMPIŲ MIŠKO PASAKOS gamta. Bėgimo takai, dviračiai, riedučiai, mankštos su bendraminčiais, puikiai tiks mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Jeigu pirmenybę teikiate ramybei, čia pat pasivaikčiojimo takai gamtoje, parko zonos.

Valakampių miško pasaka

PRANAŠUMAI

PRESTIŽINĖ KAIMYNYSTĖ

Žymiausi Lietuvos politikai, verslininkai, užsienio ambasados bei prestižiniai sveikatingumo centrai pasirinko Valakampius gyventi ir dirbti. Tai – vienas prabangiausių miesto rajonų, kuriame nėra daugiaaukščių namų, miesto šurmulio, tačiau vos kelios minutės nuo miesto centro. Tarsi oazė norintiems pabėgti nuo miesto ir atgauti jėgas gamtoje.

NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ

Nepriekaištinga kokybė bei unikalus eksterjero dizainas, natūralios ir jaukios spalvos, ilgaamžiai sprendimai bei technologijos projekte buvo panaudotos taip, kad darniai įsilietų į Valakampių aplinką. Namuose bus įrangiami panoraminiai mediniai langai, autonominis dujinis šildymas, rekuperacinė vėdinimo sistema.

PATOGUS SUSISIEKIMAS

Patogus susisiekimas su bet kuria miesto dalimi – vos 10 min. automobiliu iki Vilniaus centro. Reguliariai kursuojantis visuomeninis transportas. Iki parduotuvės ir autobusų stotelės tik 200–300 m.

VIETA MIESTE

Pasakų g. 21, Valakampiai, Vilnius

BŪSTŲ TIPAI IR PLOTAI

3 arba 4 kambariai, visi po 80 m2

2 kamb. antro aukšto planas

3 kamb. antro aukšto planas

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

PAMATAI

Pamatai – gręžtiniai monolitiniai. Pamatinės sijos monolitinės, apšiltintos 150 mm izoliacine plokšte. Rūsio sienų ir pertvarų apsaugai įrengiama hidroizoliacija.

SIENOS IR PERTVAROS

Išorinės sienos monolitinės, sienos tarp butų – mūrinės su įrengiama garso izoliacija. Vidaus pertvaros dviejų tipų: mūro ir dvigubo gipskartonio su garso izoliacija. Mūro sienos tinkuojamos; gipskartonio sienos netinkuojamos.

FASADAI

Monolitinės sienos apšiltinamos 200 mm izoliacinėmis plokštėmis, tinkuojamos ir įrengiama natūralaus medžio dailylenčių apdaila.

PERDENGIMAI

I ir II aukšte įrengiamos monolitinės perdangos, remiamos ant mūro sienos ir metalinių kolonų.

STOGAS IR TERASA

Stogas sutapdintas, apšiltintas 300–400 mm (priklausomai nuo formuojamų nuolydžių) izoliacinėmis plokštėmis. Eksplotuojamos stogo dalies (terasos) konstrukcija medinė, apdaila – natūralaus medžio dailylentės. Vandeniui surinkti įrengiami išoriniai lietvamzdžiai.

LUBOS

Monolitinė gelžbetoninė perdanga, netinkuota.

GRINDYS

I aukšte įrengiamos betoninės grindys su grindiniu šildymu, be apdailinės grindų dangos. Įrengiama hidroizoliacija ir apšiltinama 200 mm izoliacinėmis plokštėmis. Sanitariniuose mazguose įrengiama papildoma hidroizoliacija. II aukšte įrengiamos betoninės grindys su 30 mm garso izoliacija ir grindiniu šildymu, be apdailinės grindų dangos.

LAIPTAI

Numatyta galimybė įsirengti gembinius laiptus, tvirtinamus laikančiojoje sienoje.

LANGAI

Įrengiami mediniai aliuminiu kaustyti langai su 3 stiklų paketu, atitinkantys A+ klasei keliamus reikalavimus.

LAUKO TERASA

Įrengiama iš natūralaus medžio dailylenčių.

VIDAUS VANDENTIEKIS IR NUOTEKOS

Vandentiekis ir nuotekos prijungtos prie miesto tinklų. Vamzdynai nuvedami iki projekte nurodytos vietos. Sumontuojami vandentiekio apskaitos prietaisai.

ŠILDYMAS

Šildymas dujomis, įrengiamas dujų katilas. I ir II aukšte įrengiamas grindinis šildymas.

ELEKTRA

Įvadas į I ir II aukštą, viduje neišvedžiota. Automobilių statymo vietoje numatyta galimybė įrengti elektromobilių įkrovos stotelę.

SILPNOS SROVĖS

Įrengiamas kanalas laidams į I ir II aukštą nuvesti.

VĖDINIMAS

I ir II aukštuose įrengiama rekuperacinė sistema.

APLINKA

Privažiavimo kelias iš klinkerio trinkelių. Įrengtas lauko apšvietimas. Pasodintos gyvatvorės. Įrengta 130 cm segmentinė tvora ir automatiniai įvažiavimo vartai nuo Pasakų g.

KVADRATINIO METRO KAINA

3250 € už 1 m2

NAMO KAINA

260 000 €

Energinio naudingumo klasė B

KONTAKTAI

Pardavimo atstovai:

Mindaugas Vaitkūnas
Tel.: +370 656 99322
El. p.: midaugas.vaitkunas@rebank.lt

Dominykas Tomaševičius
Tel.: +370 670 18617
El. p.: dominykas@rebank.lt

WWW.MISKOPASAKA.LT

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų