naujienos.lt

Aguonų 9 – nauji modernūs apartamentai Vilniaus širdyje

Aguonų 9 – nauji modernūs apartamentai Vilniaus širdyje

AGUONŲ 9 – nauji modernūs apartamentai Vilniaus širdyje, iš kurių Senamiesčio privalumai pasiekiami ranka. Tai projektas vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis.

PROJEKTO VYKDYTOJAS

„INFRA GROUP“ – nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupė, partnerių ir klientų vertinama už patikimumą ir novatoriškumą. Pastaruoju metu sėkmingai įgyvendino šiuos daugiabučių gyvenamųjų namų projektus: V. Sezemano g. 7, „Rinktinės namai“, „Pylimėlių 4“ ir kt. 2004–2007 metai įmonių grupė su partneriais įgyvendino daugiabučių namų projektus Sporto g. 10, Sporto g. 12 ir Sėlių g. 29.

Darbų pabaiga – 2018 m. III ketvirtis.
Architektų studija – UAB „Devyni architektai“.

APIE PROJEKTĄ

Apartamentai yra Naujamiesčio ir Senamiesčio sankirtoje, ramioje, mažai pravažiuojamoje ir žalioje Aguonų g. Priešais – naujos statybos prabangūs daugiabučiai namai Šaltinių g., visiškai šalia – vaikų ugdymo įstaigos (S. Daukanto progimnazija), sporto klubai, restoranai, parduotuvės, parkai ir skverai. Puikus susisiekimas pėsčiomis, dviračiu, automobiliu ar viešuoju transportu.

Norint pasiekti išskirtinį kokybės standartą, namo statybai naudojamos labai geros kokybės ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai.

PRANAŠUMAI

A ENERGINĖ KLASĖ

Apartamentuose įrengiamas grindinis šildymas su išmaniuoju valdymu. Sienos silikatinių plytų, apšiltintos putų polistirenu. Itin maži šildymo kaštai, puiki šiluminė varža.

ŠALIA SENAMIESČIO

Kelios minutės ir lengvai pėsčiomis pasiekiamos Vilniaus senamiesčio gatvelės, Rotušė, būsimasis naujas modernaus meno centras, parkai, skverai ir kiti objektai.

CENTRINĖ REKUPERACINĖ VĖDINIMO SISTEMA

Užtikrinamas nuolatinis šviežio oro tiekimas ir šalinimas nevarstant langų ir taip išvengiant triukšmo bei dulkių patekimo į kambarius iš lauko. Taip pat įrengiamos komunikacijos kondicionieriams.

SAUGUMAS

Laiptinės durys su kodine spyna. Bus įrengta bendra namo aplinkos ir požeminio aukšto stebėjimo sistema. Stebėti (sudarius sutartį dėl interneto naudojimo) galima kompiuterio ekrane, prisijungus per bendrą serverį.

VIETA MIESTE

Aguonų g. 9, Naujamiestis, Vilnius

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

PAMATAI

Gręžtiniai, monolitinės pamatinės sijos („rostverkas“).

IŠORINĖS SIENOS

Išorinės sienos iš silikatinių blokelių ir 25 cm plytų mūro, pagal projektą apšiltintos putų polistireno sluoksniu. Išorinės namo sienos iš vidaus tinkuotos gipsiniu tinku. Fasadas kombinuotas: cokolis išklijuotas plytelėmis, dalis fasado tinkuota dekoratyviniu tinku, dažyta, 5 ir 6 aukšto dalis padengta skarda.

VIDINĖS SIENOS IR PERTVAROS

Vidaus pertvaros statomos iš 10 cm storio dvigubo gipso kartono. Sanitarinių mazgų pertvaros – iš AEROC 10 cm blokelių, tinkuotos tik iš kambario pusės.

LUBOS (PERDENGIMAI)

Monolitinės gelžbetoninės perdangos.

GRINDYS

Betoninės, su garso bei šilumos izoliacija.

LANGAI

„Megrame medis“ mediniai, 3 stiklų, su dviem stiklo paketais, įvairiai varstomi.

DURYS

Sumontuotos įėjimo į butą durys – šarvo tipo, apšiltintos, su dviem spynomis.

BALKONAI

Balkonų grindų danga – betonas ir medinės terasinės lentos.

ŠILDYMO SISTEMA

Šilumos šaltinis – centrinis šildymas iš miesto tinklų. Karštas vanduo ruošiamas katilinėje. Dvivamzdė, priverstinės cirkuliacijos, kolektorinė šildymo sistema su individualia apskaita kiekvienam butui. Skaitikliai įrengti laiptinėse esančiose spintose. Bute įrengiamas grindinis šildymas. Galimybė įrengti išmanųjį „Danffoss link“ šildymo valdymą.

VĖDINIMAS

Kambarių vėdinimui namo rūsyje bus įrengtas centrinis rekuperatorius, kuris visus metus tieks ir šalins orą iš kambarių. Rekuperatorių prižiūrės ir eksploatuos namo administratorius. Oro padavimo ir ištraukimo įvadai, kanalas gartraukiui ir WC įvedami virš buto įėjimo durų arba į WC patalpą.

VANDENTIEKIS IR KANALIZACIJA

Kanalizacija – miesto tinklų. Šalto ir karšto vandentiekio vamzdžiai trisluoksniai. Vandens apskaitos prietaisai sumontuoti laiptinėje esančioje spintoje. Bendra namo suvartojamo vandens apskaita įrengta rūsyje, vandens įvado patalpoje. Karštas vanduo ruošiamas šilumos mazge.

ELEKTROS INSTALIACIJA, TELEVIZIJOS, KOMPIUTERINIAI TINKLAI

Kiekvieno buto prieškambaryje sumontuotas paskirstymo skydelis. Pagal projektą išvedžiojama elektros instaliacija rozetėms, jungikliams ir šviestuvams. Sienose sumontuojamos rozečių ir jungiklių dėžutės. Elektros apskaitos prietaisai sumontuoti rūsyje, atskiroje patalpoje. Į butų kambarius atvesti kanalai telefono ir kompiuterinio tinklo įrengimui.

SANDĖLIUKAI

Pastato rūsyje įrengti sandėliukai mūrinėmis pertvaromis, skardinėmis durimis su užraktais ir elektros apšvietimu. Patekti į sandėliukus galima iš požeminės automobilių stovėjimo aikštelės.

APLINKA

Įrengti privažiavimo keliai, kiemas išklotas trinkelėmis, pasėta veja bei pasodinti želdynai, įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

BUTŲ TIPAI IR PLOTAI

2 kamb.: 36–61 m2
3 kamb.: 55–63 m2
4 kamb.: 74–85 m2

KVADRATINIO METRO KAINA

Nuo 2200 € už 1 m2 su daline apdaila

ŠILDYMO KAINA

Preliminari už 1 m2 – 0,40–0,50 € per mėnesį

Energinio naudingumo klasė A

KONTAKTAI

Domantas
Tel.: + 370 5 249 8880;
+ 370 670 09379
El. p.: domantas@infra.lt

Svajūnas
Tel.: +370 648 60222,
El.p.: svajunas@infra.lt

WWW.AGUONU9.LT

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų