Pexels nuotr.

Specialistai dalysis patarimais, nuo ko pradėti kurti namus ir ko nepamiršti

Specialistai dalysis patarimais, nuo ko pradėti kurti namus ir ko nepamiršti

Žurnalas „Namas ir aš“ rengia paskaitų apie namus ciklą, kuriame – naudingi patarimai, konsultacijos ir diskusijos apie interjero kūrimą. Profesionalių lektorių komanda dalysis praktine patirtimi, kurią lengvai galėsite pritaikyti savo namuose.

Visi norime gyventi gražiuose namuose, kuriuose netrūksta nei jaukumo, nei šiuolaikiškų sprendimų. Atrodo, patarimų, kaip susikurti tokią aplinką, netrūksta, tačiau kartais prireikia specialistų, kurie padėtų nepasiklysti pasirinkimų gausoje.

Žurnalo „Namas ir aš“ redaktorė Rasa Pangonytė planuodama programą galvojo apie dažniausiai kylančius klausimus įsirengiant namus, taigi pakvietė atsakymus į juos žinančius profesionalus. „Namas ir aš“ interjero akademija subūrė įdomių ir patyrusių specialistų komandą. Esame tikri, kad jų paskaitos bus naudingos ne tik kuriantiems savo namus, bet ir pradedantiems interjero dizaineriams“, – sako žurnalo vyriausioji redaktorė.

Specialistų paskaitos orientuotos į namų interjero kūrimą nuo A iki Ž. Norintys dalyvauti paskaitose gali rinktis tik jiems aktualius užsiėmimus, nėra privaloma dalyvauti visame cikle.

Nuo pirmųjų žingsnių

Pirmojoje paskaitoje studijos „Šilta Šiaurė“ architektės Eglė Židonytė, Marija Savickienė ir Guoda Bardauskaitė patars stiliaus išgryninimo, spalvų ir apdailos medžiagų parinkimo klausimais. Paskaitoje vyks ir kūrybinės dirbtuvės, kurios padės praktiškai pritaikyti įgytas žinias. Architektės pažada pasidalyti paprastomis ir žaismingomis priemonėmis, kurios padės aiškiau suvokti, ką jums reiškia namai ir ko norite.

Pexels nuotr.

Spalio paskutinį trečiadienį vyksiančioje antroje paskaitoje kartu su Vilniaus dailės akademijos dėstytoju, architektu Daliumi Regelskiu stebėsite ir analizuosite įgyvendintus interjerus, sužinosite, kokie netikėti sprendimai sukasi projektuotojų galvose, ir pasisemsite praktiškai pritaikomų idėjų savo erdvei. „Pirmas ir pats svarbiausias uždavinys rengiant bet kokio tipo interjerą – funkcija. Tik tinkamai išsprendus ir sudėliojus patalpų funkciją, interjeras taps patogus kasdieniam naudojimui. Joks dekoras vėliau neišgelbės blogai suplanuotų erdvių“, – sako architektas. Paskaitoje D. Regelskis pristatys keletą savo projektų, pateikdamas „prieš“ ir „po“ planus bei nuotraukų.

Dėmesys detalėms

Lapkričio paskaitas pradėsime pažintimi su skandinavišku stiliumi. Nors apie jį galima išgirsti dažnai, kartais ne iki galo aišku, kokia šio stiliaus populiarumo paslaptis ir kas iš tiesų apibūdinama šia sąvoka. Trečiojoje paskaitoje studijos OUYOU dizainerė Justina Skurdelytė bandys atsakyti į klausimą, kas yra skandinaviškas interjeras – mada ar gyvenimo būdas, – bei patars, kaip jį susikurti savo namuose.

Pexels nuotr.

Ketvirtoji paskaita skirta dekoro elementams interjere. Kuriant namų interjerą lengva pamiršti skirti pakankamai dėmesio detalėms. Pasak vienos iš akademijos lektorių, interjero dizainerės Dovilės Sakevičės, tai gali būti klaida, kuri trukdys sukurti namuose jaukią atmosferą. „Paveikslai, užuolaidos, kilimai, pagalvėlės, vazos, augalai, namų kvapai, indai, nuotraukų rėmeliai – atrodo, nedidelės detalės, tačiau, be abejonės, jos turi didelę galią. Esu įsitikinusi, kad jos padeda sukurti autentiškumą, išbaigtumo įspūdį, namuose atsiranda harmonija, o tai be galo svarbu, nes namai – asmeninė erdvė, kupina jausmų“, – sakė specialistė. Paskaitoje sužinosite apie naujausias dekoro tendencijas, interjero dizainerė išduos paslaptį, kaip įprastiems daiktams suteikti netikėtą paskirtį.

Paskutinė paskaita – lyg baigiamasis namų kūrimo akcentas – skirta interjero fotografijai. Architektūros fotografas Leonas Garbačauskas patars, kaip paprastai, bet neprastai paruošti ir nufotografuoti norimą interjerą nuomai, pardavimui, savo archyvui ar tiesiog malonumui. Didelę patirtį sukaupęs fotografas atkreips dėmesį į dažniausiai daromas klaidas, tendencijas, gudrybes ir kitus interjero fotografijos niuansus.

Visos paskaitos skirtos nedidelėms grupėms, todėl kiekvienas turės galimybę užduoti rūpimų klausimų.

Daugiau informacijos ČIA.

Bilietų galite įsigyti ČIA.

Komentarai

Rodyti visus komentarus (54)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų