Gamintojų nuotr.

„Panasonic“ televizorius GX800 – prabanga plačiajai rinkai

„Panasonic“ televizorius GX800 – prabanga plačiajai rinkai

Šių metų vasarį kinematografiškiausią OLED televizorių GZ2000 pristačiusi kompanija „Panasonic“ žengė žingsnį, kuris pradžiugino gero kino ir sporto varžybų mėgėjus – trokštamas savo flagmano funkcijas ji pasiūlė įdiegti daugelyje LED gamos televizorių.

Išskirtiniai privalumai visiems

65”, 58”, 50” ir 40” dydžių ekranus turinčių televizorių serija GX800 – puikus pavyzdys, kad „Panasonic“ pasiryžęs įdiegti HDR televizijos privalumus plačiajai rinkai skirtuose gaminiuose. Televizorius su pažangiu vaizdo apdorojimo procesoriumi HCX atitinka moderniausius HDR10+ ir „Dolby Vision“ metaduomenų atkūrimo standartus, turi garsiakalbius, kurie skleidžia naujausio „Dolby Atmos®“ standarto garsą. Iki šiol tai padaryti galėjo tik patys prabangiausi televizoriai.

Gamintojų nuotr.

Procesorius HCX – geriausia „Panasonic“ 4K raiškos vaizdų apdorojimo technologija, ilgamečio specialistų darbo kulminacija. Kurdami procesorių inžinieriai taikė žinias apie spalvas, juodumą ir ryškumą, kurias sukaupė gaminami etaloninius plazminių televizorių ekranus. Sistemą derinę „Panasonic“ inžinieriai naudodamiesi Holivudo koloristų patirtimi pristato „Holivudą namams“, t. y. sudėtingiausias įvairaus šviesumo ir kontrasto scenas, kurias dažnai regime sporto laidose ir veiksmo filmuose, nuo šiol galime matyti ir savo namuose. „Panasonic“ inžinierių dėka naujieji televizoriai su LED ekranais atvaizdus atkuria itin tiksliai.

HDR10+ ir „Dolby Vision“ – du naujos kartos dinaminių metaduomenų atkūrimo standartai viename televizoriuje. Iki šiol žiūrovai galėjo mėgautis tik vieno iš šių HDR formatų atkūrimo galimybe. GX800 palaiko ir HDR10, įprastą daugumoje UHD „Blu-Ray“ diskų, bei „Hybrid Low Gama“ standartus, tad žiūrovai gali mėgautis įvairiu HDR turiniu.

„Dolby Atmos®“ moderniausias erdvinio garso standartas, įdiegtas serijos GX800 televizoriuje. Atkuriamas garsas sklinda visomis kryptimis, net iš viršaus. „Dolby Atmos®“ iš įprastos aplinkos perkelia į nepaprastą su judančiu garsu, kuris užpildo visą kambarį ir teka aplink jus tarsi upė, sukurdamas galingą judančių pramogų įspūdį. Jūs pasijusite esą pačiame įvykių sūkuryje, nes žmonių, vietų, daiktų ir muzikos garsai atgaivinami su kvapą gniaužiančiu realizmu ir išjudina visą erdvę. Dar niekada nebuvo taip lengva klausytis gyvų garso įrašų namuose!

Pažangios funkcijos

Įsigydami „Panasonic GX800“ kartu gaunate ir daugiau pažangių funkcijų, leidžiančių mėgautis nepriekaištinga kokybe ir patogiu prietaiso naudojimu.

Platus spalvų spektras

Žiūrėdami filmą ar televizijos laidą, mėgaukitės ryškesniais, itin detaliais ir natūraliais atspalviais. Plataus spalvų spektro technologija „Panasonic“ jungia pažangų šviesos diodų apšvietimą su nauja spalvų filtravimo sistema, todėl visame ekrane perteikiamas platesnis spalvų diapazonas.

Žaidimų ir sporto režimas

Kad vaizdo kokybė visada būtų tik nepriekaištinga, televizoriai turi prisitaikyti prie įvairaus turinio, todėl 2019 m. „Panasonic“ televizoriuose įdiegti specialūs žaidimų ir sporto vaizdų režimai. Žaidimų režimu televizorius greičiau perteikia vaizdus, ​​kad sumažintų įvedamų duomenų delsą ir suteiktų nepakartojamos patirties.

Gamintojų nuotr.

Įjungus sporto režimą spalvos suintensyvinamos, kad aikštelės atrodytų tikroviškesnės, o dėl padidinto kontrasto žaidėjų uniformos atrodo ryškesnės. Dramatiškus vaizdus paaštrina garsas, panašus į girdimą stadione.

„Netflix“ rekomenduoja

Televizoriai „Panasonic Smart“ suteikia naujos patirties, greičiau veikia, lengviau pasiekti programas ir naujas funkcijas, kurios pagerina „Netflix“ (turint jo transliavimo narystę) bei kitas interneto televizijos paslaugas.

Naujausios serijos televizoriai tikrinami pagal griežtus standartus, todėl užtikrinamas greitas „Netflix“ programos paleidimas, didelės skiriamosios gebos „Netflix“ sąsaja su ryškesniu tekstu ir aiškesniais vaizdais. Tai taip pat garantuoja lengvesnę prieigą prie naujausios „Netflix“ versijos naudojant tam skirtą mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje ir patogiai įjungiant televizoriaus meniu.

Belaidis garsiakalbis

„Bluetooth®“ garso ryšys leidžia lengvai prijungti „Panasonic“ televizorių prie belaidžio garsiakalbio ir mėgautis galingu, stipriu garsu. Jūs galėsite klausytis muzikos iš telefono ar planšetinio kompiuterio nenaudodami papildomos garso sistemos.

Vienu prisilietimu

Mėgaukitės norimu vaizdu vos vienąkart spustelėję mygtuką arba perbraukę per savo mobiliojo įrenginio ekraną, naudodami programą „TV Remote“. „My Home Screen 4.0“ gali būti pritaikytas taip, kad peržiūrėtumėte dažniausiai dominantį turinį: tiesioginę televiziją, programas, žiniatinklio žymes bei dažnai naudojamus įrenginius.

Balso komanda

Maloni smulkmena – „Panasonic“ televizoriai turi laisvųjų rankų įrangą, kurią galima prijungti prie bet kurio įrenginio, jei jis derinamas su „Amazon Alexa“ arba „Google Assistant“. Balsu, nenaudodami nuotolinio valdymo pultelio, galite pateikti įvairias komandas, pavyzdžiui, įjungti arba išjungti maitinimą, perjungti kanalą ar pakeisti garsumą. Tai itin patogu gaminant maistą arba susiruošus išeiti iš namų.

„Panasonic“ GX800 pagrindinės savybės

  • Ekrano dydžiai: 65” (164 cm), 58” (146 cm), 50” (126 cm) ir 40” (100 cm).
  • Ekrano raiška: 4K ULTRA HD. 4K LED televizorius su 1600 Hz (BMR) – galingas, aukštos kokybės HDR „Bright Panel Plus“ perteikia visas 4K raiškos detales.
  • HCX (Holivudo kino patirties) vaizdo procesorius profesionaliai atkuria detales ir perteikia tikslias Holivudo spalvas.
  • Kelių HDR standartų palaikymas: HDR10+, „Dolby Vision“, HDR10, „Hybrid Low. Gama“ ir „HLG Photo“. Naudojant dinaminius metaduomenis, scena po scenos atkuriamas tikslus ir tikroviškas vaizdas.
  • Pažangiausias „Dolby Atmos®“ garsas. Maksimalus garsovaizdis suteikia erdvinės klausymosi patirties, kuri apgaubs jus kartu su ekrane rodomu vaizdu.
  • „Bluetooth Audio Link“ – belaidė garso jungtis.
  • „My Hone Screen 4.0“ – greitai pasiekiamos mėgstamos išmaniosios TV programėlės. „My Home Screen 4.0“ pritaikyta naudotojo sąsaja su nuorodomis į tiesioginę televiziją, prijungtus įrenginius, programas ir dažnai žiūrimas televizijos stotis.
  • Veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“.
  • Tinkamas hibridinės televizijos (HiTV) transliacijoms priimti.

Galerija

Komentarai

Rodyti visus komentarus (24)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų