Niujorko stilius su vokiškos kokybės ženklu

Niujorko stilius su vokiškos kokybės ženklu

Naujausias technologijų ir dizaino tendencijas sekanti „Vesida“ prisitaiko prie mados ir užsakovo įgeidžių. Ieškantiems novatoriškų sprendimų bendrovė turi naujieną – kvadratais suskirstytą Niujorko stiliaus pertvarų sistemą.

UAB „Vesida“ direktorius Vaclavas Šulžickis atkreipia dėmesį, kad iš Jungtinių Valstijų atėjusio stiliaus durimis labiausiai domisi loftus, kitas dideles erdves įsirenginėjantys žmonės ar netradicinių sprendimų ieškantys interjero dizaineriai. Aliuminio profilių spalvą galima pasirinkti, tačiau populiariausia, gamintojo teigimu, tebėra juoda. Kvadratais suskirstyta sistema dažniausiai naudojama durų pertvaroms, bet puikiai atrodo ir drabužinėje ar skirdama erdves.

  

Niujorko stiliaus durys dedamos į jau patikrintą sistemą „Vesida S1200“, kuriai naudojami aukščiausios kokybės vokiški profiliai. Pagrindinis šios sistemos bruožas – labai siauras aliuminio rėmelis, dažytas juoda, bronzine, sidabrine ar balta spalvomis. Jo standartinis plotis (26–40 mm) čia sumažėjęs iki 12 mm, todėl atrodo itin puošniai. Plonas stumdomųjų durų sistemų rėmelis yra ne tik durų šonuose, bet ir viršutinėje bei apatinėje dalyse, tad išlaikomas nepriekaištingas dizainas. Vieno modulio plotis gali siekti 1,80 m, o aukštis – net 3,5 m!

Tvirto aliuminio sistema gamintojams suteikia galimybę sukurti įspūdingą horizontaliai ir vertikaliai padalintą pertvarą. Įprasti stiklo įsprūdai pagal kliento fantaziją gali būti keičiami veidrodžiais, plokšte, netgi keramika. Užsakovo pageidavimus riboja tik elemento svoris – jis neturėtų viršyti 60 kg.

Pertvara gali būti sudaryta iš stacionarių ir slankiojančių segmentų, o durys – ir suveriamos. Slankiojančios durys pakabintos, važinėja apatiniu bėgeliu ar į grindis įleidžiamais bėgeliais.

Visi apatiniai ratukai turi guolius – taip užtikrinamas sistemos ilgaamžiškumas ir lengvas durų judėjimas, negirdėti nepageidaujamų garsų atidarant ir uždarant. Pertvarose ratukų nematyti, mat jie paslėpti profilyje. Mechaninių elementų judančių dalių patvarumui „Vesida“ suteikia 10 metų garantiją.

+370 700 55 333            www.vesida.lt

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų