Naujosios „Subtila“ lovos „Lovely“

Naujosios „Subtila“ lovos „Lovely“

Miela, jauku, žavinga – šie žodžiai geriausiai apibūdina naująsias gamintojo „Subtila“ lovas „Lovely“.

Šiuos stilingus baldus tikrai įvertins subtilaus dizaino, praktiškumo ir aukštos kokybės vertintojai. Modelis „Lovely“ tiks ir nedideliam kambariui, erdvei, kurioje reikia sutalpinti keletą lovų. „So Lovely“ – puiki lova miegoti kasdien, kuri gali tarnauti ir kaip patogi sofutė. Kaip ir dauguma „Subtila“ gaminių, šie modeliai turi nusegamus, lengvai prižiūrimus užvalkalus, pasiūtus iš natūralių audinių ir labai praktiško sintetinio pluošto. Talpi, lengvai atidaroma patalynės dėžė, integruota į korpusą, labai pravers taupantiems erdvę ir mėgstantiems tvarką.

Lovos komplektuojamos su medžio masyvo kojelėmis, spalvas ir atspalvius galite rinktis. Populiariausi šių dydžių modeliai: 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, tačiau galimi ir nestandartiniai matmenys. Tvirtas ortopedinis pagrindas pritaikytas visų tipų čiužiniams.

Šią ir kitas „Subtila“ gaminamas lovas ir čiužinius galite apžiūrėti, išmėginti bei užsisakyti salone Vilniuje, Žirmūnų g. 70, PC „Klasikos namai“. Mob. +370 650 91 711, el. p. info@subtila.lt, www.subtila.lt

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų