Marmuro gijos – nemari klasika

Marmuro gijos – nemari klasika

Marmuro raštas – neblėstanti tendencija, todėl išties saugus pasirinkimas kuriant ilgaamžį interjerą. Be to, šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti neįtikėtinai tikslių šio akmens analogų.

Simona Vilutė

Natūralių medžiagų tekstūros niekada neišeis iš mados, ne veltui jos taip mėgstamos. Marmuro tekstūra sukelia solidumo, prabangos įspūdį. Tad visa kita gali būti neutralu, puikus fonas šiai išraiškingai medžiagai“, – sako interjero dizainerė Simona Vilutė.

Sostinės senamiestyje buto interjerą projektuojanti specialistė virtuvės stalviršiui numatė vieną iš bendrovės „Trukmė“ pristatomų naujienų – italų kompanijos „FAB Group“ juodo marmuro stalviršį „Black Marble“. „Atsižvelgiant į kontekstą ir objekto lokaciją norėjosi klasikinio varianto, bet interpretuoto moderniai, todėl stalviršis parinktas plonas, matinis“, – savo pasirinkimą motyvuoja S. Vilutė.

Interjero dizainerė atkreipia dėmesį, kad moderni stačia plokštės briauna su akmens dekoru atrodo panašiai kaip natūralus akmuo. Jai patinka, kad šis stalviršis tvirtas, bet labai lengvas, vos 19 mm storio. Be to, matinis paviršius yra labai praktiškas, o subtiliai vingiuojančios rašto gijos atrodo neįkyrios. Kaip svarią savo pasirinkimo priežastį S. Vilutė įvardija gerą kainos ir kokybės santykį.

Dizainerė sako, kad įvairių marmuro raštų ir spalvų stalviršiai puikiai pritaikomi tiek klasikiniuose, tiek moderniuose interjeruose. „Balta atrodys lengva ir puošni, o juoda – kontrastingesnė, išraiškingesnė. Šias spalvas lengva priderinti prie beveik bet kokio kolorito“, – pastebi ji.

Tris naujus marmuro rašto stalviršius – rudą, baltą ir juodą – pristatančios UAB „Trukmė“ atstovai pastebi vis labiau augantį marmuro  ekoro, taigi ir plonų stalviršių poreikį. 19 mm storio stalviršiai yra mobilesni, patrauklaus dizaino ir atrodo kaip tikro marmuro analogai.

Bendrovės atstovai atkreipia dėmesį, kad visi jie gaminami iš itin aukštos kokybės medžio drožlių plokštės MDP ir aukšto slėgio laminato. Prie šių stalviršių galima derinti to paties dekoro HPL lakštą ir ABS briauną. Briaunos pritvirtintos patvariais klijais, kurie neleidžia prasiskverbti drėgmei ir suteikia ilgaamžiškumo.

 Inovatyvūs profesionalai

 „FAB Group“ – 1974 m. įkurta italų kompanija, gaminanti ir tiekianti visame pasaulyje žinomus stilingo dekoro ir aukštos kokybės stalviršius. Ji nuolat investuoja į inovacijas. Ši kompanija prekiauja ir kitomis medžiagomis, skirtomis baldų gamybai, tačiau daugiausiai dėmesio skiria virtuvei. Laikui bėgant „FAB Group“ surinko didelę specialistų grupę ir užsitarnavo patikimo partnerio vardą įvairiose šalyse.

Indrės Baltušytės vizualizacijos

Pasisemti idėjų interjerui galite:   www.trukme.lt/dizaino-blogas/

www.trukme.lt

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų