Julijos Mikalauskės fotografijos

Interjero dizainerės J. Mikalauskės namų favoritai

Interjero dizainerės J. Mikalauskės namų favoritai

Interjero dizainerė Julija Mikalauskė juokauja, kad jos namai yra visiška priešprieša šiuolaikiniams, moderniems ir išpuoselėtiems būstams. Čia vyrauja jaukumas, skamba vaikiškas juokas ir gimsta įvairiausios kūrybinės idėjos. Pasak Julijos, tai yra svarbiausia – juk namai skirti džiaugsmingai gyventi.

Iliustracija

Julijos Mikalauskės fotografija

Ši Agnės Čižauskaitės iliustracija buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Mane taip pakerėjo moters motyvas, kad iš karto įsivaizdavau, kurioje namų vietoje ji kabės.

 Knygos

Julijos Mikalauskės fotografija

Knygos – tai būtinybė. Mano nuomone, diena gera, kai gali skirti bent truputį laiko skaitymui. Ir visiškai nesvarbu, ar tai grožinės literatūros kūriniai, ar profesinės knygos. Juk skaitymas – vienas didžiausių gyvenimo malonumų.

 Dukters lova

Julijos Mikalauskės fotografija

Turėjome daug sunkumų pratindami dukrą miegoti savo kambaryje. Tačiau vyrui pagaminus šią lovą problema išsisprendė savaime, nes Kaja ją tiesiog pamilo. Dabar kiekvieną vakarą namelyje atliekame mūsų šeimos ritualus – skaitome pasakas, žaidžiame ir kalbamės.

 Darbo vieta

Julijos Mikalauskės fotografija

Visada sakau, kad labai gerai darbo erdvėje turėti bent vieną daiktą, kuris pavargus patrauktų dėmesį ir leistų trumpai atsipalaiduoti. Visai neseniai mano stalą papuošė „Some Edition“ iliustracija, kuri puikiai tinka prie interjero ir padeda prablaškyti mintis.

 Ficus lyrata

Julijos Mikalauskės fotografija

Manau, visi matome ryškias žaliųjų augalų pritaikymo interjere tendencijas. Visai netikėtai ir aš pamėgau juos. Šis gražuolis fikusas yra naujausias pirkinys. Tačiau negaliu pasakyti, kad dabar mane apėmė augalų pirkimo manija. Nemėgstu besaikio vartojimo ir didelio kiekio daiktų savo aplinkoje. Vietoj gausybės nereikalingų mažmožių mūsų šeima mieliau renkasi kultūrinius renginius arba keliones.

Kavinukas

Julijos Mikalauskės fotografija

Šis kavinukas – draugės dovana vestuvių proga. Abu su vyru sutinkame, kad tai – mūsų namų funkcionalusis favoritas Nr. 1. Nesvarbu, kiek kitų kavinukų išbandėme, tik šiame pasigaminame pačios skaniausios kavos.

Kvapai

Julijos Mikalauskės fotografija

Man be galo svarbu, kad namuose vyrautų malonūs kvapai. Labai mėgstu naudoti natūralius eterinius aliejus ir džiaugiuosi, kad jie patinka ne tik man, bet ir kitiems šeimos nariams. Nepamirškime ir to, jog eteriniai aliejai naudingi mūsų sveikatai bei savijautai. Bergamotės ir frankincenso kvapai – mūsų mėgstamiausi!

Katinas

Julijos Mikalauskės fotografija

Katinas Ijo yra vyro dovana man. Nebeįsivaizduojame be jo savo gyvenimo. Iš visų namuose esančių favoritų šis mūsų širdims – pats brangiausias!

Komentarai

Rodyti visus komentarus (23)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų