Simono Linkevičiaus fotografijos

Interjeras ramiam gyvenimo etapui

Interjeras ramiam gyvenimo etapui

Naują gyvenimo etapą išgyvenančiai brandžiai porai interjero dizainerės Vaida Kandratavičiūtė ir Kristina Balaišytė (studija „Idas“) suplanavo nedidelius, bet patogius, ramybe dvelkiančius namus.

 „Interjero norėjosi ne per daug aktyvaus, bet kokybiško, ne per daug brangaus, bet ir ne prasto“, – pristatydama projektą sako dizainerė V. Kandratavičiūtė. Ji šypsosi, kad įrengiant šį būstą buvo galvojama apie patogų šeimininkų ir katinų gyvenimą, nes suaugę vaikai jau gyvena savarankiškai.

60 m2 dydžio bute dizainerės suplanavo svetainės ir virtuvės erdvę, du miegamuosius, patogų vonios kambarį ir sandėliuką. Jos taip pat suprojektavo nedidelę sienutę, kuri jungia ir kartu skiria svetainę nuo virtuvės, o prie jos prišliejo nedidelį valgomojo stalą. V. Kadratavičiūtės teigimu, nors virtuvė atrodo gana nedidelė, pakanka ir vietos ir dirbti, ir daiktams pasidėti.

Svetainės sieną dizainerės tikslingai pastorino ir pailgino. Abipus dekoratyviosios centrinės dalies jos suplanavo su plokštuma susiliejančias duris. Vienos, stumdomosios, veda į šeimininkų miegamąjį, kitos slepia sandėliuką.

Visuose namuose nemaža spintų ir korpusinių baldų, padedančių patogiai susitvarkyti buitį. V. Kandratavičiūtė paaiškina, kad jų spalvą ir medžiagas lėmė grindys. „Kadangi butas yra pirmame aukšte su intensyviai naudojama terasa, nusprendėme grindims imti patvaresnes medžiagas ir vietoj parketlenčių pasirinkome PVC dangą. Grindys gana aktyvios, norėjome jas paryškinti kitais baldais, tačiau nenaudoti jokios papildomos spalvos“, – kalba dizainerė.

Kad niekas nekonkuruotų su medžio raštu ir spalva, išryškėtų jo struktūra ir medžiagiškumas, balduose jis derinamas su šviesiai pilka spalva. Interjero bendraautorė sako, kad gana mažame bute nenorėjo maišyti daugiau spalvų, o esamos esą suteikia galimybę neutralią erdvę užpildyti žmonių savitumą atskleidžiančiais daiktais.

Galerija

Komentarai

 • Kai pamatai tokius darbus, dvelkiancius jaukumu, supranti, kad interjero dizaineriu konsultacija yra tikrai vertingas pasirinkimas, nes pats ne kiekvienas sugeba sukurti toki jauku ir funkcionalu interjera

 • Thanks for sharing such a wonderful article. Great post I would like to thank you for the efforts you have made in writing this interesting and knowledgeable article.

  regards,
  https://www.automotiveengine.co.uk/bmw-engines/

 • For sure the best article I have at any point perused.

  To experience one’s scholarly vocation with unique excellence, paper composing is the last and the main achievement. Thus, it requires a great deal of thought and consideration with respect to the exposition author. Understudies are consistently needing a dependable and true paper composing administration to get the best, top quality and modest exposition composing administrations to get better evaluations for them.
  Cheap Dissertation Writing Service

  • Atsakyti
 • I’m impressed, I must say. Actually rarely can i encounter a blog that’s both educative and entertaining, and without a doubt, you could have hit the nail about the head. Your idea is outstanding; the thing is something that too few individuals are speaking intelligently about. We are delighted that we came across this around my try to find some thing with this.토토사이트

  • Atsakyti
 • ivermectin for sale – ivermectin brand ivermectin 6mg dosage

 • ivermectin oral solution – cost for ivermectin 3mg stromectol 3mg

 • ivermectin lice – ivermectin 12 ivermectin malaria

 • how to use tinder , tindr
  tinder website

 • tinder app , tindr
  what is tinder

 • plavix generic usa – clopidogrel clopidogrel over the counter

 • ed pills rite aid – erectile dysfunction treatment with pelvic floor muscles pills for ed at walmart

 • consumer reviews best pills for ed – ed pills with high blood pressure medicine jimmy fallon and denzel washington ed pill

Rodyti visus komentarus (14)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų