Įkvepianti „B & B Italia“ istorija

Įkvepianti „B & B Italia“ istorija

50-asis šios baldų įmonės gimtadienis lapkričio pradžioje buvo paminėtas ir Vilniuje. Pilną architektų ir dizainerių kino teatro „Pasaka“ salę pritraukė filmas apie įmonės įkūrimą, raidą ir įtaką baldų dizainui ne tik Italijos, bet ir pasauliniu mastu.

Įmonės įkūrėjas charizmatiškasis, drąsus ir ryžtingas Piero Busnelli sugalvojo naują baldų gamybos technologiją, kuri net ir po pusės amžiaus išlieka nepriekaištingai apgalvota ir yra beveik nepakitusi. Bendradarbiavimas su pasaulinio garso dizaineriais: Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Zaha Hadid, Mario Bellini, Marco Zanuso ir kitais – įmonei atnešė nesuskaičiuojamą skaičių apdovanojimų, įskaitant ir daugybę prestižinių „Compasso d‘oro“, kurie laikomi aukščiausiu dizaino srities įvertinimu.

Dizainerio Gaetano Pesce sukurtas krėslas ir pufas.

Šiandien „B & B Italia“ atstovaujama net 80-yje šalių, taip pat ir Lietuvoje. Gebėjimas atspindėti šių dienų kultūrą, greita reakcija į pokyčius, laikui ir madai nepavaldūs baldai – neatsiejami elementai šioje sėkmės istorijoje, kurios dalelę galima rasti „ISTO interjero namuose“ Vilniuje ir Klaipėdoje.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų