Greitam remontui – tvirtas „Tarkett“ pasiūlymas

Greitam remontui – tvirtas „Tarkett“ pasiūlymas

Kiekvienas turi mėgstamą interjero dizaino stilių. Jis atspindi mūsų asmenybę, vertybes ir požiūrį į gyvenimą. Namuose norime gerai jaustis patys ir pademonstruoti savo gyvenimo būdą kitiems. Tačiau kartais dizainas yra kur kas daugiau nei tik dizainas. Tai ir sveiki produktai, atliekų perdirbimas, antrasis daiktų gyvenimas, draugiškumas vaikams. Tuomet ateina metas pasirodyti „Tarkett Vinyl“.

Vinilinės grindys Jūsų gyvenimo būdui

Interjero dizainas dabar yra pasaulinė aistra. Spalvų, raštų ir medžiagų panaudojimo galimybės aptariamos daugybėje žurnalų, TV laidų, tinklaraščių ir internetinių puslapių. Kompanijai „Tarkett“ dizainas yra kiekvienos kolekcijos atspirties taškas. Jos dizaineriai analizuoja vartotojų poreikius, gyvenimo būdo, architektūros, dizaino bei technologijų madas.

Išgrynintos šiuolaikinio dekoro tendencijos virsta spalvomis, raštais, audiniais, baldais ir aksesuarais, kurie padeda kurti grindų kolekcijas. Rezultatas – didelis vinilinių grindų pasirinkimas ir daugybė kompozicijų – nuo absoliučios klasikos iki gryno modernumo. Visa tai įkvėpė keturios gyvenimo būdo kategorijos: laikui nepavaldi klasika, kūrybinė laboratorija, rūpinimasis gamta ir išmanioji karta.

 

Išskirtinė naujiena „Starfloor Click Ultimate“

Kai ateina metas remontuoti namus, ieškote, kaip pasiekti geriausią rezultatą per kuo trumpesnį laiką. „Tarkett“ pristato naują vinilo kompozito plokštę „Starfloor Click Ultimate“. Ši novatoriška ir tvirta danga jungia medžio ir akmens tvirtumą, visus prabangių vinilo plokščių privalumus.

Garso izoliacija, ilgai nepriekaištinga išliekanti išvaizda ir natūralūs raštai – vienu greitu, tvirtu ir ilgaamžiu sprendimu „Starfloor Click Ultimate“ patenkina visus Jūsų poreikius.

Dėl patentuoto itin tankaus ir tvirto kompozito grindys „Starfloor Click Ultimate“ idealiai tinka bet kuriam namų kambariui. Jos atlaikys vandens išsiliejimus virtuvėje ir vonioje, temperatūrų skirtumus verandoje ir nuolatinį aktyvios šeimos judėjimą.

„Starfloor Click Ultimate“ yra puošnių medžio ir akmens raštų, todėl iškart suteiks stilingumo ir šilumos bet kuriam kambariui. Rinkitės Jūsų interjerą atspindintį dizainą ir spalvą. Nuo laikui nepavaldžios klasikos iki šiuolaikinio modernumo – šios grindys Jūsų namuose iš karto pasijus savos.

Pasidaryk pats: paprasta pakloti

Nereikia kviesti profesionalų. Vinilines grindis kloti labai paprasta. Atsižvelgiant į kambario dydį, tai padaryti galima trimis būdais.

„Starfloor Click Ultimate“ nereikės paruošti pagrindo, tepti klijų ir laukti* – jos sukurtos greitam ir efektyviam remontui. Patogu, nes šias grindis galima kloti tiesiai ant plytelių. Remontas nesutrikdys įprasto Jūsų šeimos gyvenimo, o laukiant rezultato noras gyventi gražioje aplinkoje tik augs. Paklokite grindis ir eikite!

Nesuskaičiuojami dekoro variantai

Grindis galima rinktis įvairiausio dizaino – nuo klasikos iki šiuolaikinio modernumo, skirtingų spalvų, raštų, derinių ir faktūrų. Medžio, akmens, ryškūs metalo ar grafiniai raštai – „Tarkett“ vinilinės grindys įtiks bet kokio vartotojo skoniui.

 

Sveiki namai

Šiandien žmonės kur kas atidžiau domisi medžiagų kokybe, nes nori gyventi sveikoje aplinkoje ir gerai jaustis. „Tarkett“ vinilinės grindys yra sukurtos apie tai galvojant. Ekologiškas gamybos būdas beveik neteršia aplinkos, todėl prisideda prie oro kokybės gerinimo. „Tarkett“ nenaudoja ftalatų, todėl oras namuose bus švaresnis.

Jau keletą metų „Tarkett“ grindys gaminamos didelį dėmesį skiriant taršai, todėl jos skleidžia dešimtis ar net šimtus kartų mažiau lakiųjų organinių junginių, nei reikalauja patys griežčiausi ES reglamentai.

Kompanija pasirinko ftalatų neturinčius plastifikatorius, kurie naudojami maisto indų ir vaikų žaislų gamybai.

Vinilinės grindys yra praktiškos ir higieniškos, nes jas paprasta valyti. Paviršius papildomai apdorotas taip, kad būtų lengva plauti naudojant mažai vandens ir ploviklių. Gražios, malonios liesti, nekenksmingos aplinkai ir žmogui – ženkite žingsnį į priekį su naujosios kartos „Tarkett“ viniline danga.

*Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl geriau pasitarkite su pardavėju.

Kas mes esame?

Patys geriausi klientų potyriai, draugiškumas aplinkai – esminė „Tarkett“ vertybė. Apie tai galvojama kuriant grindis namams, biurams, švietimo įstaigoms, ligoninėms ir sportui skirtą dangą.
Dėl talentingų kūrėjų, puoselėjamų vertybių ir iš kartos į kartą perduodamos verslo filosofijos „Tarkett Group“ jau 130 metų lyderiauja grindų gamyboje. Anksčiau kaip „Allibert ir Sommer“ žinotos kompanijos istorija prasidėjo nuo jos įkūrėjų idėjos, energijos ir atsidavimo. Žmonės, vertybės, kompetencija ir ambicijos sukūrė šiandieninę „Tarkett“ – kompaniją, kuri skleidžia savo įkūrėjų idėjas Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Ji pradėjo gaminti kietmedžio grindis Švedijoje, linoleumą Kanadoje bei vinilo plokštes Prancūzijoje.

 

www.tarkett.com

https://www.facebook.com/tarkettlietuva/

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų