(„Dornbracht“ nuotr.)

Frankfurto „ISH“ dizaino parodos naujienos

Frankfurto „ISH“ dizaino parodos naujienos

(„Alape“ nuotr.)

Scopio

Net ir keturi vonios kambario kvadratiniai metrai turi būti funkcionalūs. Mažiau yra daugiau tampa ne išimtis, bet taisyklė.
Diz. „Sieger Design“, gam. gamintojas „Alape“, www.alape.com

 

(„TEAM 7“ nuotr.)

Lignature

Prieš keletą metų baldų gamintojas „Team 7“ korpusinių baldų fasadams panaudojo unikalius ąžuolinius polius iš Venecijos lagūnos. Baldų pramonėje prabanga nebėra tokia demonstratyvi ar arogantiška, statusas pabrėžiamasnepriekaištinga kokybe, dėmesiu detalėms ir natūraliomis medžiagomis. Vonios kambario baldams pradeda galioti tos pačios taisyklės.
Gam. „Keuco“ ir „TEAM 7“, www.edition-lignatur.de

 

(„Roca“ nuotr.)

Beyond

Pagaliau ir ispanų santechninė keramikos gigantas pasiūlėšvaraus, nepretenzingo ir tikrai skoningo dizaino keramikos kolekciją pasaulio piliečiui. Idėja paprasta– nesvarbu, kokio didmiesčio vaizdai tau atsiveria pro langus, šiuolaikinio miestiečio skonis visame pasaulyje panašus…
Gam. „Roca“, www.roca.com

 

(„Axor“ nuotr.)

 

ShowerHeaven 1200 / 300 4jet

Naujasis prekės ženklodušo sistemos flagmanas. 1,2 metro ilgio ir 30 cm pločio dušo galva, keturi nuo vandens srauto atsidarantys „sparnai“, integruotas apšvietimas, trys srovės režimai, tarp kurių – ir minkštos dulksnos.Ko gero, šiuolaikinės dušo sistemųinovacijos geriausiai atspindivartotojo troškimus ir lūkesčius.
Diz. „Phoenix design“, gam. „Axor“, www.axor-design.com

 

 

(„Kaldewei“ nuotr.)

Grid

Kol kas – koncepcinis modelis baltame paveikslėlio fone, tačiau ir prototipas atrodo neprastai. Metalinis rėmasgana praktiškas – ant jo patogu kabinti ne tik lentynėles ar rankšluosčius, bet ir, tarkim, vazonus su augalais.
Diz. Werner Aisslinger, gamintojas – „Kaldewei“,www.kaldewei.co.uk

 

(„Zucchetti“ nuotr.)

Nude

Kažkur tarp eilučių gali abejoti italų santechnikos kokybe ir ilgaamžiškumu, tačiau niekas iš jų neatims stiliaus jausmo. O kai kūrybos imasi prancūzė, nieko keista, kad rankenėlių dizainą įkvepia ir vyno taurės.
Diz. Sybille de Margerie, gam.„Zucchetti“, www.zucchettikos.it

 

(„Dornbracht“ nuotr.)

Vaia-Poitin

Griežto minimalistinio stiliaus „Deque“, „CL1“ ir „Selv“ maišytuvų pristatymo, kompanija nebėra tokia kategoriška. Dailus, bet kuklus kaip ir jo nežinomas dizaineris.
Gam. „Dornbracht“, www.dornbracht.com

 

(„Zucchetti“ nuotr.)

Closer

Dabar „Closer“– pilna vonios kambario kolekcija, tačiau atkreipkite dėmesį į sieninį šviestuvą primenantį dušą, nuo kurio viskas ir prasidėjo.
Diz.Diego Grandi, gam. „Zucchetti“,www.zucchettikos.it

 

(„Kaldewei“ nuotr.)

Miena

Gal ir tiesa, kad visa, kas nauja yra tik užmiršta sena. Emaliuotas praustuvas turėtų būti kažkas, ką prisimename iš vasarų kaime pas senelius. Tik kodėl nuo šio nesiseka atitraukti akių? Diz.Anke Salomon, gam.„Kaldewei“,www.kaldewei.co.uk

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų