Agnės Vyšniauskaitės ir Agnės Klimavičiūtės fotografijos

Dizainerės G. Jarmalavičiūtės namų favoritai

Dizainerės G. Jarmalavičiūtės namų favoritai

Niekas taip neatspindi žmogaus, kaip jo gyvenamoji erdvė – tuo neabejoja dizainerė Gintarė Jarmalavičiūtė. Daugiau nei dešimtmetį interjerus kurianti profesionalė klientams pataria pirmiausiai peržvelgti savo gyvenimo įpročius ir namus įsirengti vadovaujantis tvarumo bei praktiškumo principais. Ji prisipažįsta namuose turinti dar nemažai neįrengtų kampelių, tačiau geriausiai jaučiasi tuomet, kai aplink vyrauja minimalizmas ir patys būtiniausi daiktai.

 Paveikslai ir suvenyrai

Visi čia kabandys paveikslai ir nuotraukos mūsų šeimai yra be galo svarbūs. Mažos grafikos iliustracijos yra vyro vaikystės piešiniai, kuriuos apdorojau kompiuteriu, atspausdinau ir įrėminau. Berniuko nuotrauka – tai daiktas, atkeliavęs iš buvusio vyro buto. Šalimais kabo puantilizmo technika pieštas mano darbas, tėvų ir mėgstamos aktorės nuotraukos. Ant lentynėlių puikuojasi mielos dovanos ir suvenyrai, kuriuos parsivežėme iš aplankytų šalių.

Agnės Klimavičiūtės fotografija

Židinys

Tai mūsų pirmasis pirkinys šiems namams. Nebuvome išsirinkę nei plytelių, nei grindų. Pagal projektą matėme, kad vieta priklauso židiniui, tačiau iš karto nusprendėme ieškoti kompaktiškos ir erdvės neapsunkinančios krosnelės. Šią įsimylėjome vos pamatę. Šaltuoju sezonu dažnai ją kūrename. Namuose ne tik iš karto tampa šilčiau, bet ir sukuriama fantastiškai jauki atmosfera.

 Klientų dovanos

Šie suvenyrai man labai svarbūs ir reikšmingi. Mažos klientų dovanėlės maloniai sušildo širdį. Juk mano darbas yra bendrauti su žmonėmis ir sukurti jiems namus, kuriuose būtų gera. O jeigu klientas dar ir be galo laimingas, tai – mano profesinis laimėjimas!

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Grafikos darbai miegamajame

Tai grafikės Kristinos Norvilaitės meno kūriniai. Jie čia puikiai tinka – subtilūs, augaliniais motyvais ne tik papildo, bet ir papuošia bambuko imitacijos sieną. Kartu su Kristina turėjome projektą, todėl teko bendradarbiauti. Tuomet supratau, kad man patinka jos kūryba. Įrenginėdama savo namus, panorau ir čia dalelę Kristinos kūrybos turėti.

Agnės Klimavičiūtės fotografija

Smėlio laikrodis

Smėlio laikrodis daugelyje interjerų yra tiesiog subtili dekoro detalė, o pas mus atlieka labai svarbią funkciją – tai yra daiktas, padedantis vaikams pasidalinti planšetinį kompiuterį.

Kol vienas juo džiaugiasi, kitas rymo prie laikrodžio ir laukia, kada smėlis subyrės. Štai kaip graži interjero puošmena gali būti praktiškas daiktas, padedantis palaikyti darną namuose (juokiasi).

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

 Padėklas

Man patinka, kai namai neužverčiami dekoro detalėmis. Svarbu galvoti apie praktiškumą, rinktis ne brangiausius, bet kokybiškiausius daiktus. Vienas iš negausios kolekcijos daiktų yra padėklas, kurį padovanojo salono „Skandinaviški interjerai“ kolektyvas. Minimalaus dizaino, patogus ir puikiai atrodo ant stalo.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

 Aplankytų vietų žemėlapis

Šiame žemėlapyje pažymėtos vietos, kuriose buvome su visa šeima. Anksčiau mano ir vyro aplankytųjų nežymime. Esu sau pažadėjusi, kad privalome bent kartą (kartais pavyksta net du!) per metus su šeima kur nors išvykti ir pakeisti aplinką. Taisyklė – nevažiuoti į tą pačią vietą du kartus.

Tikiu, kad vaikams kelionės naudingos – jos plečia pasaulėžiūrą, padeda susipažinti su kitomis kultūromis. O ir laikas, praleistas su šeima, yra tiesiog neįkainojamas ir vertas įamžinti.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

 Virtuvės zona

Neabejoju, kad viena svarbiausių vietų namuose yra virtuvė. Saviškėje be galo džiaugiuosi sala ir paslėptomis lentynėlėmis, kuriose laikome receptų knygas, prieskonius ir smulkius daiktus. Tai padeda visuomet išlaikyti švarią ir estetišką erdvę. Be paslėptų lentynėlių, virtuvėje įmontuoti sieniniai šviestuvai, kurie vakarais jaukiai apšviečia sujungtas valgomojo ir svetainės erdves.

Agnės Klimavičiūtės fotografija

 Drugeliai

Kai mano dukra Liepa buvo dar visai maža, su vyru susiorganizavome trumpas atostogas ir savaitgaliui išvykome į Barseloną. Ten vaikštinėdami vienoje parduotuvėje pamatėme sienos dekoracijas – drugelius. Iš karto pagalvojome, kad jie puikiai tiks Liepos kambariui. Ir nesuklydome! Dekoracija dukrai iki šiol labai patinka.

Agnės Klimavičiūtės fotografija

Komentarai

Rodyti visus komentarus (66)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų