Ieškote plytelių? Tuomet šis straipsnis skirtas Jums

Ieškote plytelių? Tuomet šis straipsnis skirtas Jums

Pagrindinė taisyklė, kuri galioja kuriant interjerą, yra tokia, kad… nėra jokių griežtų taisyklių. Vieniems patinka skandinaviškas interjeras, kuriame vyrauja švarios, išgrynintos spalvos, paprastumas ir funkcionalumas, kitiems artimesnis klasikinis, kuriame dera prabanga ir elegancija. Svarbiausia – patiems išsiaiškinti, kokio stiliaus interjero norite, koks jis turėtų būti, kad jaustumėtės gerai ir jaukiai. Juk namus įsirengiame sau, o ne kitiems.

Šiuo metu plytelių formatai vis didėja, anksčiau populiarų 60×60 dydį keičia 80×80, 100×100, 60×120, 120×240 dydžių plytelės, salonuose apstu skirtingų formų, tekstūrų, spalvų plytelių ir mozaikų. Gamybos technologijos tobulėja, todėl galima rasti plytelių, tobulai imituojančių marmuro, tekstilės, cemento, medžio imitacijos ar surūdijusio metalo paviršius.

Kaipgi išsirinkti iš daugybės plytelių stilių, atspalvių, tekstūrų, dydžių?.. Reikia susikurti viziją ir atvykti į firminius plytelių gamyklos „Kerama Marazzi“ salonus, kurie yra Vilniuje ir Kaune, o visame pasaulyje – daugiau kaip 370 tokių specializuotų salonų.

Ten Jūsų laukia profesionalūs konsultantai, kurie tikrai padės išsirinkti plyteles pagal technines charakteristikas, taip pat patars, kurios iš jų labiausiai tiktų numatomam stiliui. Kad būtų lengviau įsivaizduoti, kaip vonios kambarys atrodys su vienomis ar kitomis plytelėmis, „Kerama Marazzi“ plytelių salonuose profesionalios dizainerės Jums parengs 3D vizualizacijas, parinks tinkamiausią glaistą. Ir nebijokite permokėti, nes kainos čia tikrai nesikandžioja!

Dar svarbu nepamiršti vonios kambario santechnikos, kuri harmoningai įsilietų į interjerą. Baldai – taip pat neatsiejama vonios kambario dalis. „Kerama Marazzi“ firminiuose salonuose rasite ir to paties prekių ženklo santechnikos bei baldų.

Vonios kambario baldai harmoningai sujungia vonią, praustuvą ir bendrą interjerą, „Kerama Marazzi“ vonios baldų stalviršiai gaminami iš didelio formato akmens masės plytelių. Juk plytelės interjeruose jau seniai pasiekė tokį lygį, kad jų panaudojimas yra beribis, tereikia pasitelkti fantaziją. Praustuvas vonios kambaryje taip pat užima svarbią vietą – tai turi būti ne tik funkcionali, praktiška, bet ir stilinga ir ilgai funkcionuojanti interjero dalis. Firminio salono atstovai siūlo rinktis iš montuojamų iš viršaus, pastatomų arba iš apačios montuojamų praustuvų.

Ar žinojote, kad didelio formato akmens masės plyteles galima naudoti netgi kaip valgomojo stalo stalviršį?

Salonai:

Taikos pr. 34A, Kaunas

Telefonas: +37065281881

kaunas@kerama.lt

 

Smolensko g. 10B, Vilnius

Telefonas: +37065526022

info@kerama.lt

 

www.kerama.lt

 

Galerija

Komentarai

  • Tikrai, prieš porą savaičių lankėmės Vilniuje norėdami išsirinkti remontui reikiamas medžiagas ir pastebėjome tendenciją, jog plytelės didėja. Logiškai mastant tai gera tendencija, mažiau sujungimų, kurie valomi sunkiausi ir išgaunamas vientisumas, tiesiog gal šiek tiek sudėtingiau įkomponuoti dekoro elementus, jei jų norisi

  • free adult chat sites
    good free dating sites

  • tindr , tinder website
    how to use tinder

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų