Seime – paskutinis balsavimas dėl griežtesnės alkoholio kontrolės (BNS nuotr.)

S.Skvernelis nebesivaldo: „Užkiškite burną šitam žmogui“

S.Skvernelis nebesivaldo: „Užkiškite burną šitam žmogui“

Seime svarstant alkoholio prieinamumo ribojimo priemones premjeras Saulius Skvernelis paprašė „užkišti“ „tvarkiečių“ seniūnui Remigijui Žemaitaičiui burną.

R.Žemaitaitis, kalbėdamas apie „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio pakeistą poziciją dėl įpareigojimo slėpti alkoholinius gėrimus maišeliuose, paminėjo žodį „skvernelis“, turėdamas galvoje drabužio apačią.

„Prisiminkite, ką praėjusį ketvirtadienį kalbėjau. Išeis kas nors iš parduotuvės ir kiš alų po skverneliu. Reikia šiek tiek logikos turėti su tokiais pasiūlymais. Ir mes būtume jau prieš visus konfliktus ir gardelius  ir šituos po skverneliu, ir tas zonas, ir visus kitus dalykus. O ką mes dabar turime? Mes dvi savaites turime jovalą Seime, dvi savaites mes ginčijamės kol galų gale Ramūną įtikino kažkas, ir ačiū tam žmogui, kuris padarė spaudimą ir poveikį Ramūnui atsitraukti nuo nelogiškų dalykų ir kad čia tas konfliktas būtų išspręstas. Kad žmogus šiaip sau savo noru atsitrauktų nuo kertinių dalykų yra retas atvejis Seime. Vadinasi, kažkas tikrai normaliai žmogų paprotino, išaiškino, kad tam tikros nuostatos bus gyvenime neįgyvendintos“, – tvirtino R.Žemaitaitis.

Tuomet prie mikrofono atsistojęs premjeras teigė, kad buvo paminėta aliuzija į jo pavardę. „Tvarkiečiui“ ginčijantis, kad nebuvo paminėta jokia pavardė, S.Skvernelis pareiškė: „Jūs užkiškite burną šitam žmogui. Aš norėčiau pasakyti vieną dalyką reaguodamas, yra vaikai (salėje), mes bandome kovoti su patyčiomis. Tai, vaikai, nekreipkite dėmesio, tai yra partijos, kuriai pareikštas kriminalinis nusikaltimas, pirmininkas, kuris įpratęs prie kriminalinio žargono. Tai čia nieko tokio, tokia įprasta praktika.“

Liberalė Aušrinė Armonaitė pasiūlė premjerui atsiprašyti.

„Niekas neturi užkišinėti burnų laisvoje šalyje, parlamente, net jeigu prieštaraujame tam pasiūlymui“, – sakė ji.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų