Pristatytas unikalus darbų paieškos portalas

Pristatytas unikalus darbų paieškos portalas

Lietuvoje debiutavo naujas interneto portalas „LingJob“, pasiūlęs naują darbų paieškos būdą laisvai samdomiems profesionalams ar papildomos veiklos ieškantiems žmonėms. Vertimų, reklamos, svetainių tekstų kūrimo, straipsnių rašymo, redagavimo ar netgi teisinių dokumentų rengimo paslaugas tiek verslas, tiek privatūs asmenys čia galės užsakyti iš įvairių sričių specialistų ir sutaupyti, dirbant su jais tiesiogiai.

Kaip skelbia šio projekto autoriai, tai pirmasis portalas Lietuvoje, kuriame tiek verslas, tiek ir privatūs asmenys galės samdyti žmones vienkartiniams rašymo ir vertimų darbams ir pačio portalo sistemoje juos vertinti bei atsiskaityti už paslaugas.

„LingJob“ direktoriaus Artūro Starovoitovo teigimu, nors panašių laisvai samdomo darbo tinklalapių užsienyje jau yra, pagrindinis lietuviško portalo išskirtinumas – dėmesys rašto darbams ir vertinimas.

Portalas „LingJob“ veikia panašiai kaip interneto aukcionai. Užsakovui paskelbus darbą, sistemos vartotojai galės teikti savo kainų pasiūlymus. Vėliau darbdaviui liks tik pasirinkti patraukliausią variantą. Kaina nebus vienintelis veiksnys, kuris lems pasirinkimą.

Norintys užsidirbti vartotojai galės susikurti savo asmeninius profilius, kaupti atsiliepimus apie atliktus darbus ir tokiu būdu konkuruoti. Tai užsakovams padės apsispręsti ir užsitikrinti, kad darbas bus atliktas profesionaliai.

Darbas „LingJob“ sistemos aplinkoje garantuoja, kad užsakius paslaugas reikės mokėti tik už gerai atliktą darbą. Sutarta suma yra rezervuojama užsakymo metu ir užduotį atlikusiam žmogui pervedama tik tada, kai užsakovas patvirtina, jog darbas atliktas gerai.

Be to, darbų užsakymas, pateikimas ir atsiskaitymai vyksta sistemos viduje, todėl užsakovas gali būti tikras, kad nepraras pinigų, o specialistas – kad atlygį gaus.

„LingJob“ sistemoje įdiegta unikali „greitų darbų“ funkcija. Su ja galima užsisakyti ir mažos vertės (iki 500 simbolių apimties) darbus, kurių paprastai rašymo ar vertimų paslaugų teikėjai nė neapsiimtų daryti arba taikytų per daug didelį mokestį.

„Gebantys rašyti ir versti tekstus žmonės turės galimybę užsidirbti net neišeidami iš namų. Portale darbų rasti galės ne tik profesionalūs tekstų rašytojai kaip žurnalistai, tekstų kūrėjai, reklamos specialistai, teisininkai, redaktoriai bei vertėjai. Studentai, kuriems dažnai yra sunku gauti darbą arba tik namuose galinčios dirbti vaikus auginančios mamos, svetainėje taip pat galės užsidirbti papildomų pajamų“, – teigia „LingJob“ projekto autoriai.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų