"Honda" pripažinta patikimiausia automobilių gamintoja. Pixabay nuotr.

Patikimiausi – japoniški automobiliai

Patikimiausi – japoniški automobiliai

Geriausi automobilių gamintojai 2011-aisiais yra „Honda“, „Subaru“ ir „Toyota“,– teigia žurnalas „Consumer Reports“, paskelbęs kasmetinį vartotojų vertinimą. Reitingas sudaromas susumavus automobilių gamintojų patikimumo ir „Consumer Reports“ inžinierių bandomųjų važiavimų rezultatus.

Patikimiausių automobilių gamintojų sąrašą tęsia „Volvo“, „Ford“ (įskaitant „Lincoln“), „Hyundai“ („Kia“), „Mazda“, „Nissan“ („Infinity“), „Volkswagen“ („Audi“), „Mercedes-Benz“, BMW. Vertinimų lentelės dugne atsidūrė JAV gamintojai – „General Motors“ („Chevrolet“, GMC, „Buick“, „Cadillac“) ir „Chrysler („Dodge“, „Jeep“).

„Consumer Reports“ vertina gamintojus, o ne atskiras automobilių markes, tad vienoje grupėje atsiduria „Volkswagen“ ir „Audi“, „Hyundai“ ir „Kia“ ar „Nissan“ ir „Infinity“.

„Honda“ įvertinta už variklius, valdymą, saugumą, o didžiausiu trūkumu nurodytas girdimas kelio triukšmas.

„Honda“ įvertinta už variklius, valdymą, saugumą, o didžiausiu trūkumu nurodytas girdimas kelio triukšmas. „Subaru“ privalumai – valdymas ir saugumas, trūkumai – didelės degalų sąnaudos ir variklio keliamas triukšmas. Eskpertai giria „Toyota“ garso izoliaciją, ekonomiškumą, dinamiką ir variklius, tačiau peikia manevringumą, prastą galinį matomumą.

Prestižiniai Vokietijos gamintojų „Mercedes“ ir BMW modeliai kritikuoti dėl patikimumo, bet pagirti dėl valdymo savybių ir komforto. Dėl patikimumo kritikuoti visi Europos gamintojai, išskyrus „Volvo“, kurios automobilių patikimumas įvertintas aukščiau nei vidurkis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų