Lietuvių sėkmė Graikijoje

Lietuvių sėkmė Graikijoje

Prieš dvejus metus lietuviškus planšetinius kompiuterius „eStar“ pristačiusi bendrovė „Mikrovisata“ pakeitė vadovus, prekės ženklą ir artėjantį šventinį sezoną pasiruošė sutikti su naujais įrenginiais.

Pasak generalinio direktoriaus Mindaugo Anilionio, planšetinių kompiuterių gamyba ir pardavimas Europos šalyse nuo šiemet yra pagrindinė bendrovės veiklos kryptis. Tai turėtų atspindėti ir įmonės veiklos rezultatai. 2012 m. jos uždarbis iš „eStar“ ženklu pažymėtų įrenginių sudarė vos 3 proc. visų pajamų, 2013-aisiais – jau 24 proc., o 2014 m. jos turėtų perkopti 50 proc.

Lietuvoje projektuojami ir Kinijos gamyklose surenkami planšetiniai kompiuteriai spėjo įsitvirtinti Portugalijoje ir Graikijoje. Pastaroji šalis lietuviams išskirtinė, nes čia jie antri pagal šio tipo įrenginių pardavimą (Lietuvoje tai penktas pagal populiarumą planšetinių kompiuterių prekės ženklas). Artimiausioje ateityje bendrovė ketina gaminius pristatyti Airijoje ir Bulgarijoje.

M. Anilionio teigimu, įmonė rinkoje siekia įsitvirtinti ne skirdama dideles sumas rinkodarai, o siūlydama geru kainos ir kokybės santykiu išsiskiriančius įrenginius. Jis mano, kad tipinis „eStar“ kompiuterio pirkėjas yra racionalus vartotojas, nesiekiantis naudotis šviežiausiomis inovacijomis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų