(Europos parlamento nuotr.)

Kelionių agentūrų konkurentės – pigių skrydžių bendrovės

Kelionių agentūrų konkurentės – pigių skrydžių bendrovės

(Scanpix nuotr.)

Alternatyva agentūrų siūlomoms kelionėms.

Pigių skrydžių bendrovės privertė didžiuosius kelionių organizatorius ieškoti naujų krypčių, kuriomis būtų galima skraidinti poilsiautojus. Kryptys turi būti tokios, kuriomis iš Lietuvos neskraido pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ ar „Wizz Air“.

Kaip skelbia „Verslo žinios“, prognozuojama, kad ateinančiais metais tradiciniai kelionių organizatoriai stengsis plėsti pardavimus į Egiptą, Turkiją. Uždarame kelionių agentūrų rate jau kalbama apie patrauklesnius poilsio Kroatijoje, Bulgarijoje pasiūlymus.

Kitas mūšis – dėl turtingesnių keliautojų, kurie nenori sukti galvos ir patys prisiimti kelionių rengimo rūpesčių, todėl sutinka mokėti už papildomą komfortą. Tačiau kelionių organizatoriams nerimą kelia gandai, kad po sėkmingo šių metų bandymo pigių skrydžių bendrovės planuoja plėsti poilsinių maršrutų skaičių.

„Pigūs skrydžiai rinkai turėjo įtakos, ir tai skaičiais patvirtintas faktas. Iš kitos pusės, džiaugiamės, kad
daugėja turizmo sektoriaus dalyvių, kurie plečia pačią rinką. Pavyzdžiui, šiemet, kai „Ryanair“ pradėjo
skraidyti į Ispaniją, mes kelionių į šią valstybę pardavėme daugiau, nes išaugo susidomėjimas pačia šalimi“,
– dėsto Aleksandras Sukovas, kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ direktorius.

Anot jo, pigias keliones išmėginę keleiviai vėliau grįžta į „tradicinių kelionių organizatorių, siūlančių komfortą, glėbį“.

„Mūsų žiniomis, vien „Ryanair“ poilsinėmis kryptimis šiemet išvežė mažiausiai 40 tūkst. žmonių. Tai daug. Parduoti kelionių paketus vis sunkiau“, – skaičiuoja Eugenijus Rudzinskas, UAB „Alfaturas“ direktorius.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų