ISM ir IQ kviečia į forumą apie lyčių lygybę ir lūkesčius darbo aplinkoje

ISM ir IQ kviečia į forumą apie lyčių lygybę ir lūkesčius darbo aplinkoje

Kitą pirmadienį ISM kartu su IQ žurnalu kviečia į forumą su garsia JAV verslininke ir socialine aktyviste Ann Senn. Susitikime diskutuosime apie lyčių lygybę ir lūkesčius darbo aplinkoje – „Modern Man, Modern Woman: A Global Perspective on Gender Expectations and Today’s Workplace“.

Ann Senn yra buvusi didžiausios pasaulinės verslo konsultacijų bendrovės „Deloitte“ strategijos vadovė. Ji dirbo ir konsultavo įmones strategijų ir pokyčių srityse, yra patyrusi aukščiausiojo lygio vadovė, žinoma knygų autorė ir pranešėja, socialinių projektų iniciatorė.

Pasak A. Senn, apie lygias galimybes, vienodą užmokestį ir objektyvų profesinį vyrų ir moterų vertinimą kalbama jau seniai. Tačiau ši tema yra kur kas sudėtingesnė nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, o sprendimus ne visada rasime korporatyvinių taisyklių rinkiniuose, kvotose ar skaičiuose. Su lytimi siejami vaidmenys ir lūkesčiai nulemia, kaip mes mąstome, elgiamės ir jaučiamės namuose, draugų rate, bendruomenėse. Siekiant sukurti abiejų lyčių atstovavimo balansą profesinėje aplinkoje, kartais tenka griauti daug gilesnes visuomenės nuostatas.

Susitikime diskutuosime:
• Kurios šalys pirmauja/atsilieka užtikrindamos lyčių lygybę darbo aplinkoje ir vienodą lyčių atstovavimą tarp aukščiausio lygio vadovų ir valdybos narių?
• Su kokiais iššūkiais susiduriame, kokios yra visuomenės nuostatos skirtingų lyčių atžvilgiu (pvz. išvaizdos, elgesio, pasirinkimų) ir kaip jos veikia profesinę aplinką?
• Kokių veiksmų imasi pažangios šalys ir kompanijos, siekdamos suteikti vienodas galimybes abiejų lyčių darbuotojams?
• Ką turėtume žinoti ir kokių veiksmų imtis patys – vadovai ir darbuotojai?

ISM ir IQ forumą moderuos ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto mokslo prorektorius prof. Leonidas Donskis.

Registracija į forumą: www.ism.lt/ismforumas
Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Arklių g. 18, Vilnius
Data: gruodžio 8 d., 18:00 val.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų