IQ susitikimai Vilniaus knygų mugėje

IQ susitikimai Vilniaus knygų mugėje

Nuo ketvirtadienio įsibėgėjanti Vilniaus knygų mugė dešimtimis skaičiuoja svečius iš užsienio, šimtais – programos renginius, tūkstančiais – lankytojus. Primename, kur mugės margumyne visas keturias dienas matysite daugiausia IQ.

Žurnalų IQ ir „Intelligent Life“ skaitytojai laukiami 5 salėje, stendo nr. 5 B03. Apsilankiusieji IQ stende galės ne tik įsigyti vasario mėnesio IQ numerį bei tiesiai iš spaustuvės atkeliavusį  naują „Intelligent Life“. Seniau išleistus žurnalus bus galima įsigyti mažesnėmis kainomis, o juos  užsiprenumeruoti galėsite net iki 25 procentų pigiau.

Šeštadienį, nekasdienių pasimatymų dieną, kviečiame neaplenkti IQ organizuojamos diskusijos. Žurnalo autorius istorikas, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Egidijus Aleksandravičius pristatys naująją savo knygą „Tylos byla“. Renginyje kartu su knygos autoriumi apie publicistikos likimus taip pat diskutuos profesorius Leonidas Donskis, žurnalistas Romas Sakadolskis ir žurnalo IQ vyriausiasis redaktorius Ovidijus Lukošius.

Renginys vyks šeštadienį, vasario 22 d. 13 val., 3.1 auditorijoje.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų