(Edvino Greičiaus nuotr.)

„Positivus“ kviečia į kokybiškos muzikos šventę

„Positivus“ kviečia į kokybiškos muzikos šventę

Ne tik kylančius talentus iš Baltijos šalių, bet ir muzikos žvaigždes pristatantis festivalis „Positivus“ vėl kviečia jam rezervuoti vieną liepos savaitgalį.

Šiaurinės Latvijos pajūryje nusidriekusiame kurorte Salacgryvoje liepos 14–16 d. menų ir muzikos festivalis vyks jau vienuoliktąjį kartą. Šiemet didžiojoje festivalio scenoje pasirodys ne tik pernai dėl ligos koncertą turėjusi atšaukti britų popatlikėja Ellie Goulding, bet ir legendinė JAV alternatyvaus roko grupė „Pixies“ bei savotišką naujos muzikos bangą prieš penkerius metus inicijavę britai „Alt-J“.

Prie šio solidaus trejeto prisijungė ir populiari JAV folk muzikos grupė „The Lumineers“ bei solidus kūrėjų trejetas: amerikiečiai „Cigarettes After Sex“ ir kanadiečių grupės „Austra“ bei „Rhye“. Įdomus faktas, jog pagrindinei grupės „Austra“ vokalistei, latvių kilmės dainininkei ir dainų autorei Katie Stelmanis šis festivalis bus tarsi savotiškas sugrįžimas į namus po paskutinio pasirodymo 2012 metų išvakarėse Rygoje.

Itin gerai suskambėti Baltijos pajūrio fone turėtų ir švedų atlikėjo José Gonzálezo muzika. Argentinos šaknų turintis muzikantas ir dainų autorius gerai žinomas ir Lietuvoje – žiemą įvykęs jaukus koncertas su orkestru visiškai užpildė vieną iš pagrindinių Vilniaus arenų.

Lietuvai festivalyje šiemet atstovaus šviežio oro gurkšnį į šalies sceną atnešęs atlikėjas „Daddy Was A Milkman“. Po sceniniu pseudonimu pasislėpęs Mindaugas Pociūnas buvo vienas didžiausių praėjusių metų festivalio atradimų. Šiemet du M.A.M.A. apdovanojimus jau laimėjusiam atlikėjui festivalyje skirta kur kas didesnė scena.

Trijų dienų festivalis pastaraisiais metais priviliodavo didesnę nei 40 tūkst. lankytojų minią. „Positivus“ pasižymi gera atmosfera tiek melomanams, tiek ir poilsio po atviru dangumi gerbėjams ir apskritai visiems, siekiantiems pasisemti kuo daugiau muzikinių įspūdžių vos per vieną vasaros savaitgalį. Bilieto kaina su vieta palapinių miestelyje – 85 EUR.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų